Aska Bayview Hotel Antalia 4* 21/01/2019
ASKA BAYVIEW HOTEL 4****

Vendndodhja:

Aska Resort ndodhet 5 minuta larg me makine nga Okurcalar. Alanya eshte 30 km larg dhe qyteti I Manavgat ndodhet 40 minuta me makine.


Informacion per dhomat:

Resorti disponon 157 dhoma standarte, 16 dhoma familjare dhe nje dhome per personat me aftesi te kufizuar. Te gjitha dhomat jane te pajisura me transmetim satelitor, kasaforte, telefon, kondicioner, tharese flokesh, kabine dushi, minibar dhe ballkon.


Bare & Restorante:

Restoranti kryesor ka ambjent brenda dhe jashte, dhe ju mund te provoni ushqimet me te shijshme me nje pamje te mrekullueshme nga Deti. Gjithashtu eshte edhe nje Restorsnt “A la Carte” ku mund te porosisni sipas deshires.

Beach bar: Eshte nje bar jashte hotelit me nje kapacitet prej 50 personash.

Lobby bar: nje ambjent brenda dhe jashte me nje kapacitet prej 80 personash.

Disco Bar: kapacitet prej 80 personash.


Facilitete:

2 pishina me nje rreshqitese, pishine per femije, amfiteater, disko ne ambjent te hapur, show gjate dites dhe gjate nates, mini club, qender fitnesi, volejboll ne plazh, loje me shigjeta, aerobi, tenis, ping pong, plazh privat me shezllone, makina me qera, lavanderi, TV, suvenire, salle per konferenca, Wi-Fi falas ne sallon.

 

Na kontakoni për rezervime:

Cel : +355 69 47 67 427 Tiranë.
Cel : +355 69 98 68 907 Durrës.

Email : Kontakt@himatravel.com
Instagram: Hima_travel

Adresa 1: Tiranë, tek kryqëzimi i Rrugës Muhamet Gjollesha me Myslym Shyrin, ndodhemi fiks përballë hyrjes së Myslym Shyrit.


Adresa 2 : Durrës : Rruga Aleksandër Goga , Përballë shkollës Eftali Koci, 100 metra poshtë Drejtorisë së policisë Durrësit kur shkon për nga Muzeu i Dëshmorëve.

Get the mobile app!

Our app has all your booking needs covered: Secure payment channels, easy 4-step booking process, and sleek user designs. What more could you ask for?