Bileta Avioni 25/12/2017


Per kontakt me ne ju mund te na shkruani ne E-Mail ose nepermjet Faqes tone ne Facebook - Agjensi Udhetimesh Hima Travel .

Hima Travel është një agjenci udhëtimi edhe ofron bileta avioni të lira për klientët e saj në të gjithë botën.Gjeni edhe rezervoni bileta avioni të lira në Shqipëri Europë, Azi, Amerikë dhe vënde të tjera të botës, me Hima Travel. Planifikoni pushimet tuaja, merrni çmimet më të mira për biletat e avionit, shikoni dhe ofertat e fluturimeve me Hima Travel dhe udhëtoni!

 

Si te Prenotojme nje bilete avioni tek Hima Travel ne rast se nuk nodhemi ne Tirane ?


● Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Raiffaisen Bank pa komisione nga ora 08:00 - 15:00.
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.

Adresa : Tiranë , Tek kryqëzimi i Rrugës Muhamet Gjollesha me Myslym Shyrin, ndodhemi përballë hyrjes së Myslym Shyrit.

 Cel : +355 69 65 53 333
Viber :+355 69 47 67 427
Whats up :+355 69 47 67 427
Paketa Turistike: 069 65 53 333
Instagram :Hima_travel
Email : Kontakt@himatravel.com

You might like
loading

Thanks for choosing Hima Travel

Please wait while we are loading