Hotel Radika 5* – Mavrove 25/12/2017


Hotel Radika Resort & Spa 5*

 

Eshtë një vendpushim malor në Parkun Kombëtar të Mavrovës në Maqedoni, 9 km nga Resorti Skive ne Mavrov, Hotel Radika gëzon një vend piktoresk të rrethuar nga pyje të pacenuar dhe mbi liqenin e Mavrovës.

Dhomat e bollshme në Hotel Radika vijnë në një stil modern ose barok.

Ata kanë një TV dixhital me mbi 80 kanale, një minibar, ajer te kondicionuar dhe një banjo.

WiFi  pa pagesë është në dispozicion në të gjitha fushat.

Zona e spa mund të përdoret pa pagesë dhe përfshin një sauna, një banjë me avull dhe një palestër.

Përveç kësaj, trajtimet turke hamam dhe masazhet janë në dispozicion në një pagesë shtesë.

Në dimër, turistet mund të marrin me qira pajisjet e skive dhe motor ski për fëmijët dhe të rriturit.

Në verë, turistet mund të gëzojnë një pishinë dhe bar në natyrë, si dhe një fushë sportive dhe një shërbim me qira biçikletash.

Parkim falas private është në dispozicion në vend, shumë rrugë për hiking dhe shtigje biking malore janë të afërt. Shkupi është 90 km nga Resorti.

Cmimet e Hotel Radika Varjojne nga Sezoni, per te marre nje cmim na kontaktoni ne nje nga menyrat e kontakti ne faqen tone.
loading

Thanks for choosing Hima Travel

Please wait while we are loading