Stella Beach Resort Antalia 5* 21/01/2019
STELLA BEACH HOTEL 5*****

Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, ne plazhin e tij privat me rere. Ka nje distance 95 km nga Aeroporti i Antalyas.

Informacion per dhomat:
Hoteli ka ne perberje 247 dhoma te arreduara me stil dhe klas. Ato jane te pajisura me te gjitha orendite moderne dhe luksoze. Ballkon, Tv me kanale satelitore, Ajer te kondicionuar, Kasaforte sigurie dixhitale, Minibar, Telefon me linje direkte internacionale, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e e nevojshem.

Restorantet dhe Baret:
Main Restaurant – restoranti kryesor per mengjesin, dreken dhe darken
Hoteli ka edhe disa Restorante A la Carte dhe disa Bare per te permbushur te gjitha nevojat dhe kerkesat e klienteve te pranishem.

Facilitete hoteli:
Sallon bukurie, Dyqane me Dhurata dhe Souvenire, Sherbim Lavanderie, Lidhje Interneti falas, Pishina te jashtme, Pishina per femije, Pishina te brendshme me uje te ngrohte dhe te ftohte, Jacuzzi, Masazh, Sauna, Steam Bath, Aerobi dhe Gjimnastike, SPA, Fushe Tenisi, Squash, Ping-pong, Bilardo, Lojra Elektronike, Kend Lojrash per femije, Babysitter, Salla per Takime dhe Konferenca, Programe dhe Aktivitete gjate dites, Show dhe Spektakel ne mbremje.
 

Na kontakoni për rezervime:

Tiranë.Cel : +355 69 47 67 427
Durrës.Cel : +355 69 98 68 907

Email : Kontakt@himatravel.com
Instagram: Hima_travel

Adresa 1: Tiranë, tek kryqëzimi i Rrugës Muhamet Gjollesha me Myslym Shyrin, ndodhemi fiks përballë hyrjes së Myslym Shyrit.


Adresa 2 : Durrës : Rruga Aleksandër Goga , Përballë shkollës Eftali Koci, 100 metra poshtë Drejtorisë së policisë Durrësit kur shkon për nga Muzeu i Dëshmorëve.

 

Bëni Kërkesën Tuaj!Get the mobile app!

Our app has all your booking needs covered: Secure payment channels, easy 4-step booking process, and sleek user designs. What more could you ask for?