Philoxenia Hotel 4* Halkidiki, Greece

Avg/Night Price € 0
Available Rooms Modify Date
No Results!!

Description

Hotel Philoxenia është i vendosur brenda një pylli me pisha 150 m nga plazhi me rërë .                                                                                                    Një pishinë, dhe WiFi të lirë në zonën pishinë janë paraqitur. 

Dhoma jane te pajisura me  ajër të kondicionuar,TV satelitor, frigorifer dhe tharëse flokësh. Ballkonet ose tarraca e tyre kanë nga kopeshti ose pylli.

Ka një qendër zhytjeje 150 m nga hoteli. Shpella e famshme Petralona është 25 km larg. Parkimi falas private është ei mundur në hotel.

 

Description

Hotel Philoxenia është i vendosur brenda një pylli me pisha 150 m…

Read More

Description

Hotel Philoxenia është i vendosur brenda një pylli me pisha 150 m nga plazhi me rërë .                                                                                                    Një pishinë, dhe WiFi të lirë në zonën pishinë janë paraqitur. 

Dhoma jane te pajisura me  ajër të kondicionuar,TV satelitor, frigorifer dhe tharëse flokësh. Ballkonet ose tarraca e tyre kanë nga kopeshti ose pylli.

Ka një qendër zhytjeje 150 m nga hoteli. Shpella e famshme Petralona është 25 km larg. Parkimi falas private është ei mundur në hotel.

 

AI
Airport Transport
Business Center
Laundry Service
Restaurant
Wi-Fi Internet
Bar Lounge
Swimming Pool
Fitness Center
Air Conditioner
Cards Accepted
Refine Dates
No Results!!


Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated