Corfu Palace 5* Corfu, Greece

Avg/Night Price € 0

Description


Me pamje nga gjiri Garitsa, Corfu Palace 5* ofron një qendër SPA dhe një pishinë të hapur . Të gjitha dhomat elegante kanë pamje nga Deti Jon. Pushuesit mund të sfidojnë fatin e tyre në kazinon e hotelit. WiFi eshte falas per te gjithe.

Hotel Corfu Palace përmban dhoma me një banjo mermeri dhe ballkon ose tarracë private. Objektet e dhomës përfshijnë ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe tharëse flokësh. Shërbimi 24-orësh në dhomë është në dispozicion.

Një mëngjes i bollshëm është shërbehet në restorantin kryesor, të mobiluar me karrige Louis XV-style. Restoranti a lacarte Scheria propozon menutë ndërkombëtare. Pushuesit mund të shijojne pijet ne dhome ose  në bar Café Del Mare me pamje nga pishina.

Corfu Palace ndodhet 10-minuta në këmbë nga qendra e qytetit të Korfuzit. Aeroporti i ishullit është 1 km larg.

Çiftet veçanërisht pëlqejn lokacioni - ata e vlerësuan atë 9.4 për një udhëtim me dy persona.

Ne flasim gjuhën tuaj!

Description


Me pamje nga gjiri Garitsa, Corfu Palace 5* ofron një qendër SPA dhe…

Read More

Description


Me pamje nga gjiri Garitsa, Corfu Palace 5* ofron një qendër SPA dhe një pishinë të hapur . Të gjitha dhomat elegante kanë pamje nga Deti Jon. Pushuesit mund të sfidojnë fatin e tyre në kazinon e hotelit. WiFi eshte falas per te gjithe.

Hotel Corfu Palace përmban dhoma me një banjo mermeri dhe ballkon ose tarracë private. Objektet e dhomës përfshijnë ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe tharëse flokësh. Shërbimi 24-orësh në dhomë është në dispozicion.

Një mëngjes i bollshëm është shërbehet në restorantin kryesor, të mobiluar me karrige Louis XV-style. Restoranti a lacarte Scheria propozon menutë ndërkombëtare. Pushuesit mund të shijojne pijet ne dhome ose  në bar Café Del Mare me pamje nga pishina.

Corfu Palace ndodhet 10-minuta në këmbë nga qendra e qytetit të Korfuzit. Aeroporti i ishullit është 1 km larg.

Çiftet veçanërisht pëlqejn lokacioni - ata e vlerësuan atë 9.4 për një udhëtim me dy persona.

Ne flasim gjuhën tuaj!

BB
Airport Transport
Restaurant
Wi-Fi Internet
Bar Lounge
Swimming Pool
SPA
Air Conditioner
Elevator
Refine Dates Nights 1
Available Rooms

Double room with sea view ( Bed & Breakfast ) EUR €147

adults 2 /child 0 /infant 0

Room Amenities :


Board Types :

  • BB

Superior double with sea view ( Bed & Breakfast ) EUR €190

adults 2 /child 0 /infant 0

Room Amenities :


Board Types :

  • BB


Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Get the mobile app!

Our app has all your booking needs covered: Secure payment channels, easy 4-step booking process, and sleek user designs. What more could you ask for?