Acrotel Lily Ann Beach 3* Halkidiki, Greece

Avg/Night Price € 0

Description

Lily Ann Beach është e pozicionuar 9 km nga fshati Neos Marmaras. Dhomat jane te pajisura me ajër të kondicionuar free WIFI si dhe kanë një ballkon të mobiluar me pamje nga gjiri i Kasandrës. 

Të gjitha dhomat  përfshijnë TV satelitor dhe një telefon,një banjo private me tualetin dhe një dush.

Fshati Nikiti është 11 km larg, ndërsa plazhi i famshëm i Vourvourou është 20 km larg

Description

Lily Ann Beach është e pozicionuar 9 km nga fshati Neos Marmaras. Dhomat jane…

Read More

Description

Lily Ann Beach është e pozicionuar 9 km nga fshati Neos Marmaras. Dhomat jane te pajisura me ajër të kondicionuar free WIFI si dhe kanë një ballkon të mobiluar me pamje nga gjiri i Kasandrës. 

Të gjitha dhomat  përfshijnë TV satelitor dhe një telefon,një banjo private me tualetin dhe një dush.

Fshati Nikiti është 11 km larg, ndërsa plazhi i famshëm i Vourvourou është 20 km larg

HB
Wi-Fi Internet
Swimming Pool
Children Activites
Air Conditioner
Refine Dates
Available Rooms
No Results!!


Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated