Cronwell Resort Sermilia 5* Halkidiki, Greece

Avg/Night Price € 0
Available Rooms Modify Date
No Results!!

Description

Hoteli ka një zonë plazhi private dhe një qendër spa moderne si dhe nje pishine te madhe një sauna dhe një palestër .

Dhomat jane pajisura me një TV të sheshtë,ajër të kondicionuar dhe me nje minibar. Ato gjithashtu kanë një banjo me dush, tharëse flokësh dhe pantofla.

Aeroporti Ndërkombëtar i Maqedonisë është afërsisht 75 km larg. Parkim falas si dhe free WIFI

Description

Hoteli ka një zonë plazhi private dhe një qendër spa moderne…

Read More

Description

Hoteli ka një zonë plazhi private dhe një qendër spa moderne si dhe nje pishine te madhe një sauna dhe një palestër .

Dhomat jane pajisura me një TV të sheshtë,ajër të kondicionuar dhe me nje minibar. Ato gjithashtu kanë një banjo me dush, tharëse flokësh dhe pantofla.

Aeroporti Ndërkombëtar i Maqedonisë është afërsisht 75 km larg. Parkim falas si dhe free WIFI

HB
AI
Airport Transport
Business Center
Disabled Facilities
Night Club
Laundry Service
Restaurant
Wi-Fi Internet
Bar Lounge
Swimming Pool
Inside Parking
Shuttle Bus Service
Fitness Center
SPA
Air Conditioner
Banquet Hall
Cards Accepted
Refine Dates
No Results!!


Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated