Philoxenia Hotel 4* Halkidiki, Greece

Avg/Night Price € 133

Description

Hotel Philoxenia është i vendosur brenda një pylli me pisha 150 m nga plazhi me rërë .                                                                                                    Një pishinë, dhe WiFi të lirë në zonën pishinë janë paraqitur. 

Dhoma jane te pajisura me  ajër të kondicionuar,TV satelitor, frigorifer dhe tharëse flokësh. Ballkonet ose tarraca e tyre kanë nga kopeshti ose pylli.

Ka një qendër zhytjeje 150 m nga hoteli. Shpella e famshme Petralona është 25 km larg. Parkimi falas private është ei mundur në hotel.

 

Description

Hotel Philoxenia është i vendosur brenda një pylli me pisha 150 m…

Read More

Description

Hotel Philoxenia është i vendosur brenda një pylli me pisha 150 m nga plazhi me rërë .                                                                                                    Një pishinë, dhe WiFi të lirë në zonën pishinë janë paraqitur. 

Dhoma jane te pajisura me  ajër të kondicionuar,TV satelitor, frigorifer dhe tharëse flokësh. Ballkonet ose tarraca e tyre kanë nga kopeshti ose pylli.

Ka një qendër zhytjeje 150 m nga hoteli. Shpella e famshme Petralona është 25 km larg. Parkimi falas private është ei mundur në hotel.

 

AI
Airport Transport
Business Center
Laundry Service
Restaurant
Wi-Fi Internet
Bar Lounge
Swimming Pool
Fitness Center
Air Conditioner
Cards Accepted
Refine Dates Nights 1
Available Rooms

Superior double room with garden view ( All Inclusive ) EUR €133

adults 2 /child 0 /infant 0

Room Amenities :

 • Climate control
 • Air conditioning
 • Free Wi-Fi
 • Minibar
 • Slippers
 • Bathrobes
 • LCD TV
 • Private bathroom
 • Bathrobes

Board Types :

 • AI

Double room with bunk bed garden view ( All Inclusive ) EUR €146

adults 2 /child 0 /infant 0

Room Amenities :

 • Climate control
 • Extra towels/bedding
 • Hair dryer
 • Air conditioning
 • Free Wi-Fi
 • Minibar
 • Slippers
 • Bathrobes
 • LCD TV
 • Private bathroom
 • Bathrobes

Board Types :

 • AI

Suite with pool view ( All Inclusive ) EUR €176

adults 2 /child 0 /infant 0

Room Amenities :

 • Climate control
 • Extra towels/bedding
 • Hair dryer
 • Refrigerator
 • Air conditioning
 • Free Wi-Fi
 • Minibar
 • Slippers
 • Bathrobes
 • LCD TV
 • Private bathroom
 • Bathrobes

Board Types :

 • AI


Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Get the mobile app!

Our app has all your booking needs covered: Secure payment channels, easy 4-step booking process, and sleek user designs. What more could you ask for?