Resort Porto Carras Sithonia… Halkidiki, Greece

Avg/Night Price € 0

Description

Ky hotel eshte i vendosur në plazhin me rërë të Halkidiki.

Dhomat e ketij resorti janë të arreduara me elegance,të pajisura me TV satelitor, ajer te kondicionuar dhe tharëse flokësh.

Hoteli përfshin një hamam, sauna, pishinë,sallon,palestër free WI-FI,free parking,një fushë futbolli dhe fushë basketbolli, si dhe një fushë golfi me 18 vrima.

Aktivitetet e fëmijëve  organizohen nga një ekip i animacioneve.

Pushuesit e vlerësojnë me  8.9 .

Description

Ky hotel eshte i vendosur në plazhin me rërë të Halkidiki.

Dhomat…

Read More

Description

Ky hotel eshte i vendosur në plazhin me rërë të Halkidiki.

Dhomat e ketij resorti janë të arreduara me elegance,të pajisura me TV satelitor, ajer te kondicionuar dhe tharëse flokësh.

Hoteli përfshin një hamam, sauna, pishinë,sallon,palestër free WI-FI,free parking,një fushë futbolli dhe fushë basketbolli, si dhe një fushë golfi me 18 vrima.

Aktivitetet e fëmijëve  organizohen nga një ekip i animacioneve.

Pushuesit e vlerësojnë me  8.9 .

HB
Business Center
Disabled Facilities
Night Club
Laundry Service
Restaurant
Wi-Fi Internet
Bar Lounge
Swimming Pool
Inside Parking
Fitness Center
SPA
Children Activites
Air Conditioner
Banquet Hall
Cards Accepted
Refine Dates
Available Rooms
No Results!!


Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated

Write Review x

Overall  1 / 10

Please Note : Once review added cannot be deleted or updated