Bileta Avioni Online te Lira

bileta avioni te lira

Bileta Avioni Online Te Lira me Hima Travel, Rezervoni Bileta avioni Online te lira duke na kontaktuar ne chat me poshte.

Oferta Te Lira per Bileta Avioni ofrohen per shume destinacione te botes. Kontaktoni sa me pare per te perfituar.

Hima Travel Ju Ofron Bileta Avioni Online Te Lira per Itali – Gjermani dhe Amerike me cmimet me konkurruese ne treg.

Per Info na shkruaj ne CHATIN me poshte.

Ose na kontaktoni ne numrin tone te telefonit :

Tiranë.Cel : +355 69 47 67 427

Shikoni dhe ofertat tona me nisje nga Tirana

Bileta Avioni te lira nga Shkupi

Bileta Avioni te lira

Bileta Avioni te lira Shkup Baden 14€

Shkup – Paris – 34€ 
Shkup – Keln – 34€ 
Shkup – Berlin – 34€  
Shkup – Bremen – 34€ 
Shkup – Dortmund – 34€ 
Shkup – Hanover – 34€ 
Shkup – Memingen – 34€
Shkup – Nuremberg – 34€
Shkup – Malta – 34€
Shkup – Barcelona – 34€
Shkup – Oslo – 39€ 
Shkup – Malmo – 39€  
Shkup – Basel – 39€  
Shkup – Frankfurt – 39€  
Shkup – Hamburg – 39€   
Shkup – Kopenhagen – 39€   
Shkup – Eindhoven – 39€   
Shkup – Gotenburg – 39€   
Shkup – Stockholm – 39€ 
Shkup – Bruksel 45€ 

Kujdes : Biletat e Avionit mesiper jane cmime referenciale dhe vetem vajtje, Sygjerojme qe per te perfituar keto cmime te rezervoni minimalisht 4 java para nisjes se udhetimit.

Kompania e udhetimit wizzair

Na kontakoni për rezervime: Merrni Pergjigje brenda 5 minutash per itinerarin qe kerkoni

Tiranë.Cel : +355 69 47 67 427

Bileta Avioni te lira nga Tirana

Bileta Avioni per Itali nga Tirana

Tirane – Milano Malpensa  35€
Tirane – Genova 35€
Tirane – Bergamo  75€
Tirane – Verona  75€
Tirane – Rome  75€
Tirane – Bologna  75€
Tirane – Pisa  75€
Tirane – Bari  75€
Tirane – Firenze  75€
Tirane – Ankona  75€
Tirane – Rimini 75€
Tirane – Venecia 65€
Tirane  – Torino  95€
Tirane  – Genova  95€
Tirane – Perugia 95€
Tirane – Bruksel 89€
Tirane  – Amsterdam 68€
Tirane – Paris 69€
Tirane – Londer Gatwick 77€ ( Maj – Tetor 2020 )
Tirane – Milano Malpensa 35€
Tirane – Adana 80€
Tirane – Amsterdam 99€
Tirane – Ankara 80€
Tirane – Barcelona 99€
Tirane – Berlin 99€
Tirane – Kopenhagen 89€
Tirane – Keln 86€
Tirane – Doha 143€
Tirane – Dubai 238€
Tirane – Dusseldorf 87€
Tirane – Eindhoven 155€
Tirane – Frankfurt 105€
Tirane – Hamburg 105€
Tirane – Hanover 93€
Tirane – Stamboll 57€
Tirane  – Izmir 86€
Tirane – Marseje 99€
Tirane – Munih 117€
Tirane – Madrid 99€
Tirane – Moske 127€

Na kontakoni për rezervime: Merrni Pergjigje brenda 5 minutash per itinerarin qe kerkoni

Tiranë.Cel : +355 69 47 67 427

Kompanite e Udhetimit nga Tirana per Ne Itali jane te ndryshme si : Airalbania – Alitalia – Bluepanorama – Wizzair

Bileta Avioni te lira nga Podgorica

Podgorice – Stutgart 27€ 
Podgorice – Berlin 29€
Podgorice – Bolonja 29€
Podgorice – Stockholm 29€
Podgorice – Dublin 48€
Podgorice – Krakov 38€
Podgorice – London 12€
Podgorice – Poznan 41€
Podgorice – Bruksel 36€
Podgorice – Barcelone 38€
Podgorice – Wroclaw 34€

Na kontakoni për rezervime: Merrni Pergjigje brenda 5 minutash per itinerarin qe kerkoni

Tiranë.Cel : +355 69 47 67 427

Bileta Avioni te lira nga Prishtina

Prishtine – Basel 34€
Prishtine – Berlin 38€
Prishtine – Geneva 39€
Prishtine – Bruksel 89€
Prishtine – Basel Mulhhouse 99€
Prishtine – Dusseldorf 109€
Prishtine – Frankfuert 159€
Prishtine – Geneva 109€
Prishtine – Hamburg 139€
Prishtine – Hannover 139€
Prishtine – Stuttgart 109€
Prishtine – Munchen 109€
Prishtine – Verona 129€
Prishtine – Zurich 119€

Na kontakoni për rezervime: Merrni Pergjigje brenda 5 minutash per itinerarin qe kerkoni

Kompanite e udhetimit per bileta avioni nga prishtina jane te ndryshme si : Airprishtina – wizzair – Kosovaairlines – EasyJet 

Tiranë.Cel : +355 69 47 67 427

Bileta Avioni te lira Nga Selaniku

Selanik – Barcelon 51€ ( Korrik – Tetor )
Selanik – Berlin 33€
Selanik – Bolonja 34€
Selanik – Bordo 51€
Selanik – Bratislava 29€
Selanik – Bremen 39€ ( Mars – Tetor )
Selanik – Bruksel 36€
Selanik – Budapest 34€
Selanik – Krete 49€
Selanik – Kopenhagen 36€
Selanik – Dortmund 41€
Selanik – Dublin 29€
Selanik – Dusseldorf 34€
Selanik – Eindhoven 34€
Selanik – Frankfurt 29€
Selanik – Gotenburg 44€
Selanik – Karlsrue 34€
Selanik – Krakov 44€
Selanik – London Stansted 38€
Selanik – Malta 32€
Selanik – Manchester 36€
Selanik – Memmingen 34€
Selanik – Milan Bergamo 39€
Selanik – Nuremberg 36€
Selanik – Paris 36€
Selanik – Prage 42€
Selanik – Rome 34€
Selanik – Stockholm 36€
Selanik – Telaviv 34€
Selanik – Viena 29€
Selanik – Warsaw 36€

Na kontakoni për rezervime: Merrni Pergjigje brenda 5 minutash per itinerarin qe kerkoni

Kompanite qe operojne nga Selaniku jane te ndryshme si : RyanAir – EasyJet etj.

Të përfshira në cmim:

1- Bileta VAJTJE për datat të caktuara

2- Bagazhe në varësi të kompanisë ajrore

3- Të gjitha taksat aeroportuale

4- CMIM MOMENTAL! NXITONI!

Mund te shikoni dhe disa oferta te tjera me poshte:

1- Bileta Avioni nga shkupi 

2- Fluturime me Nisje nga Tirana

3- Fluturime me Nisje nga Shkupi

4- Fluturime me nisje nga Prishtina

5- Fluturime me nisje nga Podgorica

6- Fluturime me nisje nga Selaniku

7- Bileta Avioni Per Gjermani

8- Bileta Avioni Per Itali

Mënyrat e Pagesës & Adresa:

Pagesën Mund Ta Bëni Nga Çdo Qytet Në Degët E Raiffeisen Bank pa komisione nga ora 08:00 – 15:00.

Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në çdo degë të WesternUnion.

Adresa 1: Tiranë, tek kryqëzimi i Rrugës Muhamet Gjollesha me Myslym Shyrin, ndodhemi fiks përballë hyrjes së Myslym Shyrit.

Adresa 2 : Durrës : Rruga Aleksandër Goga , Përballë shkollës Eftali Koci, 100 metra poshtë Drejtorisë së policisë Durrësit kur shkon për nga Muzeu i Dëshmorëve.

Na kontakoni për rezervime:

Tiranë.Cel : +355 69 47 67 427

Instagram: Hima_travel

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

DERGONI KERKESEN TUAJ !
Me te lexuarat