fbpx

Bileta Avioni Tirane Berlin

Bileta Avioni Tirane Berlin

Bileta Avioni Tirane Berlin

Bileta Avioni Tirane Berlin Image from traveltriangle

Bileta Avioni Tirane Berlin

Bileta Avioni Tirane Berlin Online Te lira me oferta Speciale low cost, Agjensi udhetimi & Turistike Hima Travel ofron udhetime per Berlin. Po kerkoni fluturime te lira per ne Berlin nga linjat ajrore te tilla si Alitalia, Wizzair, Easyjet, Lufthansa , Air Serbia dhe me shume? Kontaktoni per te marre oferten me te mire me Hima Travel

Kush jane Bileta Avioni Tirane berlin te Lira

Nese po kerkoni per bileta avioni Tirane Berlin te lira qe jane bileta avioni low cost per Tirane Berlin me Agjensi udhetimi dhe turistike hima travel ju mund te kontaktoni me nje nga agjentet tane te udhetimit te cilet jane te specializuar me 10 vite eksperience ne ofrimin e biletave te avionit dhe ata do ju ofrojne oferten me te mire te mundshme.

Si te gjej Bileta Avioni per Berlin

Ju mund te shikoni ofertat tona me poshte:

Oferta Per Gjermani

Stafi jone i specializuar ne gjetjen e cmimeve me te mira per udhetimin tuaj do ju ndihmoje qe te merrni bileten me te lire te mundshme. Kontaktoni sot per te perfituar.

Tirane Berlin

Nese deshironi te shkoni ne Berlin ju mund te beni kete nepermjet 2 menyrave.

1 – Nepermjet udhetimit me bileta avioni Tirane Berlin

2 – Nepermjet udhetimit me Bileta Autobusi Tirane Berlin

Aeroporti me i preferuar per te udhetuar nga Tirana ne Berlin eshte Berlin Tegel (TXL)

Momentalisht per shkak te kufizimeve te pandemise , udhetojne vetem personat qe jane resident ne itali, kane leje qendrimi ose dokumenta europiane, Se fundmi eshte dhene dhe mundesia per te udhetuar persona me Garanci nga Familjare shume te afert me te njejtin mbiemer. Gjithsesi per cdo rast ne ju sygjerojme te mos merrni per baze informacionin ketu sepse mund te ndryshoje por te interesoheni prane organeve kopetente qe jane Ambasada dhe Policia Kufitare.

Po ju mund te udhetoni por ju duhet garanaci ose bilete avioni + Hotel ne qytetin qe do qendroni. Eshte i keshillueshem dhe siguracioni i shendetit.

Per momentin per shkak te pandemise , mund te udhetoni vetem per arsye Biznesi dhe Shendetesore.

Po ju mund te udhetoni por ju duhet garanaci ose bilete autobusi + Hotel ne qytetin qe do qendroni. Eshte i keshillueshem dhe siguracioni i shendetit.

Per momentin per shkak te pandemise , mund te udhetoni vetem per arsye Biznesi dhe Shendetesore.

Ne Nuk e ofrojme kete sherbim, por mund tju suportojme ne cdo rast na kontaktoni.

Jo ju nuk mund te udhetoni vetem me ftese te thjeshte ju duhet nje Garanci me vule Apostile.

Kompanite qe ofrojne bileta avioni jane wizzair , EasyJet, Lufthansa, TurkishAirlines, AirSerbia etj.

Po ju mund te merrni qenin ose macen tuaj me vete nese kane Pashaporte ( Si pashaporte per kafshet quhet kartela e vaksinimit )

Po ju mund ta kanceloni nese kompania ajrore e lejon kete, Pergjithesisht lejohet per biletat e klasit te larte si biznes clas jo biletat ekonomike.

Zakonisht udhetimi nga Tirana ne Bergamo zgjat rreth 1 ore e 25 minuta pa ndalese.

Ne bagazhet e dores nuk mund te marresh lengje mbi 50miligrame

Pergjithesisht te gjitha linjat si wizzair , Turkish Airlines, Lufthansa, Air Serbia, easyjet, te ofrojne mundesine e nje bagazhi dore 10 KG. Kundrejt pageses ekstra ju mund te shtoni 10 – 20 – 30KG Plus

Kujdes qe te udhetoni ne Europe ju duhet te keni nje pashaporte e cila duhet te kete minimalisht 3 muaj te vlefshme para skadences nga data e udhetimit.

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

DERGONI KERKESEN TUAJ !