Paketa Turistike - Dhe Individuale

Paketa Turistike me Guide

SHIKO OFERTAT TURISTIKE ME GUIDE :

Paketa Turistike Pa Guide

SHIKO OFERTAT TURISTIKE PA GUIDE :

Udhetime Individuale Pa guide – Kliko Ketu

Paketa Turistike Pushime Dimerore

Pushime Dimerore ne Kolasin & Mavrove 2021 me Hima Travel.

Shikoni Opsionet per Destinacionet : 

– Pushime Dimerore ne Mavrove

– Pushime Dimerore ne Kolasin

Pushime Verore

Pushime verore me Hima Travel.

Ne ju ofrojme mundesi te larmishme per pushime verore ne destinacione te ndryshme per te gjitha kategorite e Buxheteve.

Duke Perfshire Vetem Rezervim Hoteli si dhe Opsione me Oferta per Paketa Turistike All Inclusive

Pushime Luksoze & Muaji Mjalti

Paketa Luksoze Muaji i Mjaltit Sygjerimet Tona :

Ju Sygjerojme qe keto Pushime Ti Rezervoni 1 Vit Para – Kundrejt Nje Pagese Fillestare prej 20% – 30% Te Vleres qe mund ta paguani me keste.

Cfare Perfshin Paketa Turistike me Guide ?

Paketa Me Guide Perfshin udhetimin nga Tirana apo qyteti juaj ne Destinacionin perkates.

Udhetimet me Guide behen me Avion dhe me Autobus apo furgon Komod te cilesis se larte.

Gjate rruges Ndalesa ne pikat turistike te evidentuara me pare ne Shpjegimin e guides.

Gjithashtu paketa me guide ju ofron mundesini e nje Guide profesionale e cila ju shpjegon me detaje cdo informacion per destinacionin e zgjedhur per te kaluar pushimet tuaja.

Ne Ofertat Turistike me guide Hima Travel ju mundeson zgjedhje te shumta per destinacionet e preferuara.

Kontakto sot per te marre oferten me te mire.

Cfare Perfshihet ne Paketa Turistike pa Guide ?

Nese zgjidhni Paketat Turistike Individuale ne ju mundesojme Udhetime me Avion + Hotel ne zonat me te mira te destinaciont tuaj te preferuar.

Per Paketat Individuale ne ju mundesojme gjithashtu Rezervimin e Transportit nga Aeroport ne Hotel dhe Anasjelltas.

Ofertat Individuale zakonisht kerkohen nga Grup moshat 20 – 45 Vjec qe duan te udhetojne CIFT ose Grup Shoqeror 4 – 10 Persona.

Destinacionet me Buxhet normal qe kerkohen per Udhetime Individuale jane ( Budapest – Paris – Milano – Venecia – Barcelona – Cappadocia – Stamboll – Etj. )

Destinacionet Luksoze qe zgjidhen shpesh per Udhetime Individuale ( Maldive – Bali – Bora Bora – Tajlanda – Singapor – Kuba – Japoni – Marok – Brazil – Egjipt – Mauritius – Indi – Philipines – Moske etj )

Kontakto sot per te marre oferten me te mire.

Paketa Turistike Verore

Cmimet me te mira per ofertat All Inclusive ne Turqi - Greqi - Spanje.

Paketa Turistike Dimerore

Cmimet me te mira per pushime dimerore ne resortet me te mira aktuale.
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Ofertat e Fundit !