Bileta Avioni

Bileta Avioni

Bileta Avioni me Hima Travel Prenotoni sot ofertat me te mira per Bileta Avioni nga Tirana – Prishtina – Shkupi – Ohri – Selanik – Podgorica. Per te prenotuar mund te kontaktoni tek CHATI me poshte dhe nje nga Agjentet tane turistik do ju pergjigjet. ose na kontaktoni ne nr tone te telefonit : 00355-069-47-67-427
 

Bileta Avioni Nga Tirana

Bileta Avioni Nga Tirana per Viene – Bruksel – Prage – Basel – Paris – Berlin – Dortmund – Memmingen – Budapest – Bari – Bologna – Bergamo – Milano Malpensa – Pisa – Torino – Venecia – Verona – Eindhoven – Londer.

Tirane – Rome 19.99€
Tirane – Viene 34.99€
Tirane – Brussels Charleroi 44.99 €
Tirane – Prage 34.99 €
Tirane – Basel 49.99 €
Tirane – Paris Beauvais 44.99 €
Tirane – Berlin Brandenburg 49.99 €
Tirane – Dortmund 49.99 €
Tirane – Memmingen 49.99 €
Tirane – Budapest 34.99 €
Tirane – Bari 44.99 €
Tirane – Bologna 49.99 €
Tirane – Bergamo 44.99 €
Tirane – Malpensa 49.99 €
Tirane – Pisa 44.99 €
Tirane – Turin 49.99 €
Tirane – Venice 44.99 €
Tirane – Verona 44.99 €
Tirane – Eindhoven 49.99 €
Tirane – London Luton 39.99 €
Tirane – Olso Sanderfjord Torp 54.99€
Tirane – Barcelona 49.99€
Tirane – Madrid 39.99€
Tirane – Billund 59.99 €
Tirane – Frankfurt 44.99€
Tirane – Hamburg 55.99€
Tirane – Ancona 44.99€
Tirane – Stocholm Skavsta 44.99€
Tirane – Abu Dhabi 59.99€
Tirane – Liverpool 54,99€

Nese deshironi te dini cmimin e nje date te caktuar ose kerkoni bileta vajtje-ardhje na kontaktoni tek CHATI me poshte ose ne numrin tone ne Whatsap ose Telefon  00355-069-47-67-427

Si te prenotoni ? Nese jeni brenda Shqiperise mund te beni pagesen npermjet zyrave tona ne Tirane & Durres ose nepermjet bankes Raiffaisen.

Nese Ndodheni Jasht Shqiperise ju mund te beni pagesen nepermjet Westernunion Ose Moneygram

Bileta Avioni Nga Prishtina

Bileta Avioni Nga Prishtina per Viene – Dortmund – Basel – Karlsruhe – Memmingen – Budapest – Milano Malpensa – Londer 

Prishtine-Viene 35.99 € 
Prishtine-Basel 45.99 € 
Prishtine-Dortmund 49.99 € 
Prishtine-Karlsruhe 49.99 € 
Prishtine-Memmingen44.99 € 
Prishtine-Budapest 44.99 € 
Prishtine-Malpensa 49.99 € 
Prishtine-London Luton 49.99 € 

Nese deshironi te dini cmimin e nje date te caktuar ose kerkoni bileta vajtje-ardhje na kontaktoni tek CHATI me poshte ose ne numrin tone ne Whatsap ose Telefon  00355-069-47-67-427

Bileta Avioni Nga Shkupi

Bileta Avioni Nga Shkupi per Bruksel – Kopenhagen – Turku – Basel – Paris – Berlin – Keln – Dortmund – Frankfurt – Friedrichshafen – Hamburg – Karlsruhe – Memmingen – Nure mber – Budapest – Rome – Eindhoven – Gothenburg – Malmo –Stockholm – Londer

Shkup -Brussels Charleroi 41.99 € 
Shkup – Copenhagen 45.99 € 
Shkup – Turku 49.99 € 
Shkup – Basel 49.99 € 
Shkup – Paris Beauvais 49.99 € 
Shkup – Berlin Brandenburg 45.99 € 
Shkup – Koln 49.99 € 
Shkup – Dortmund 50.99 € 
Shkup – Frankfurt Hahn 49.99 € 
Shkup – Friedrichshafen 49.99 € 
Shkup – Hamburg 59.99 € 
Shkup – Karlsruhe 54.99 € 
Shkup – Memmingen 59.99 € 
Shkup – Nuremberg 49.99 € 
Shkup – Budapest 44.99 € 
Shkup – Rome Ciampino 49.99 € 
Shkup – Eindhoven 59.99 € 
Shkup – Gothenburg Landvetter 49.99 € 
Shkup – Malmo 44.99 € 
Shkup – Stockholm Skavsta 54.99 € 
Shkup – London Luton 59.99 €
Shkup – Eindhoven 44
.99€

Shkup – Billund 49.99€

Nese deshironi te dini cmimin e nje date te caktuar ose kerkoni bileta vajtje-ardhje na kontaktoni tek CHATI me poshte ose ne numrin tone ne Whatsap ose Telefon  00355-069-47-67-427

Bileta Avioni Nga Oheri

Bileta Avioni Nga Oheri per Viene – Basel – Dortmund

Oher – Viene43.99 €
Oher – Basel45.99 €
Oher – Dortmund45.99 €
Oher – Friedrichshafen 36.99€
Oher – Memmingen 45.99€
Oher – Milano Malpensa49.99€
Oher – Malmo 44.99€
Oher – London Luton 59.99€

Nese deshironi te dini cmimin e nje date te caktuar ose kerkoni bileta vajtje-ardhje na kontaktoni tek chati me poshte ose ne numrin tone ne Whatsap ose Telefon 00355-069-47-67-427

Bileta Avioni Nga Selaniku

Bileta Avioni Nga Selanik per Veine – Larnaca – Dortmund – Londer

Selanik – Viene 44.99 €
Selanik – Larnaca 47.99 €
Selanik – Dortmund 44.99 €
Selanik – London Luton 49.99 €
Selanik – Kutaisi 44.99€
Selanik – Budapest 40.99€
Selanik – Kyiv-Zhulyany 49.99€

KUJDES : Cmimet e mesiperme jan cmimet ekonomike te kompanive ajrore – Keto cmime vlejne vetem per disa data te caktuara dhe per te perfituar keto cmime ju sygjerojme te prenotoni minimalisht 45 dite para dates se nisjes qe deshironi.

Bejeni Share kete postim me miqte tuaj.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Bileta Avioni 

Kompanite qe ne bashkepunojme per Bileta Avioni

Hima Travel Ofron cmimet me te lira online per bileta avioni me Air Albania , Albawings , Jet Air , Wizz Air, Blue Panorama etj.

Ofertat Per Destinacionet qe ofrojme :


Cdo dite ofrojme cmimet me te mira per destinacionet me te kerkuara per Bileta Avioni per Prishtin , Shqiperi , Turqi , Stamboll ,Londer , Angli , Dusseldorf , Amerike , Bruksel Gjermani , Itali etj.

Bileta Avioni Per Gjermani ?

Hima Travel i ofron me cmimet me te mira dhe me te lira ne tregun Shqipetar. Me 10 Vite Eksperience dhe 20 operator per tju sherbyer ofrojme cilesi ne sherbim dhe cmim. 

Linja ajrore Tirane Gjermani ne kemi opsione te ndryshme me kompani si Lufthansa – Wizz Air – Easy Jet – Air Serbia – Air Albania – Alba Wings etj.

Bileta Online Per Gjermani ? Hima Travel ju mundeson qe te prenotoni bileta online per Gjermani nepermjet kontaktit me ne tek Chati me poshte ne Numrin tone te Telefonit ose ne faqen tone ne Facebook ose Instagram.

Bileta Avioni Tirane Gjermani ? Opsionet me te mira per Bileta Avioni Per Ne Gjermani

Me Agjensi Udhetimi & Turistike Hima Travel Ofron me linje direkte dhe me ndalese per keto destinacione si me poshte :
 
 • Fluturime Tirane Berlin
 • Fluturime Tirane Dortmund
 • Fluturime Tirane Memmingen
 • Fluturime Tirane Keln
 • Fluturime Tirane Frankfurt
 • Fluturime Tirane Hamburg
 • Fluturime Tirane Baden
 • Fluturime Tirane Munich
 • Fluturime Tirane Dusseldorf
 • Fluturime Tirane Stuttgart
 • Fluturime Tirane Hannover
 • Fluturime Tirane Nuremberg
Me Agjensi Udhetimesh Hima Travel ju mund te rezervoni dhe Bileta Avioni te Lira per Gjermani per keto destinacione te tjera.
 
 1. Fluturime Itali Gjermani
 2. Fluturime Athine Gjermani
 3. Fluturime Selanik Gjermani
 4. Fluturime Kosove Gjermani
 5. Fluturime Prishtine Gjermani
 6. Fluturime Tirane Gjermani
 7. Fluturime Podgorice Gjermani
 8. Fluturime Per Gjermani nga Shkupi
 9. Fluturime Oher Gjermani
Opsionet e mesiperme ofrohen nga Agjensi Turistike Hima Travel me cmimet me te mira te mundshme per klientet tane. Na Kontaktoni per me shume informacione per Udhetime Tirane Gjermani
 
Bileta Avioni Shqiperi Gjermani ju mund ti prenotoni shume thjesht duke na kontaktuar ne chatin me poshte dhe nese nuk jemi online nga orari ne ju kthejme pergjigje brenda disa oresh nese ju leni nr tuaj te Whatsaap aty.
 
Tirane Gjermani me avion zakonisht ka cdo dite udhetime me nisje ne mengjes ne dreke dhe ne darke kjo varet dhe nga destinacioni i kerkuar qe ju nevojitet per bileta avioni nga Tirana ne Gjermani
 
Bileta te lira avioni per Gjermani zakonisht ofrohen nga kompanite low cost si Wizz Air dhe Easy Jet , per te perfituar Oferta Fluturimi per ne gjermani ju sygjerojne qe te prenotoni te pakten 45 dite para dates se udhetimit sepse bileta avioni low cost shiten shume shpejte.

Bileta Avioni Gjermani Shqiperi ? 

Bileta Avioni Gjermani Tirane apo sic e themi ne bileta avioni nga Gjermani ne Tirane Agjensia e udhetimeve Hima Travel i mundeson te gjitha opsionet me te mira duke perfshire dhe Bileta Gjermani Tirane te lira nese prenotoni disa kohe para nisjes se udhetimit.
 
Disa nga mundesite me te mira per te perfituar ofrohen nga hima travel per keto destinacione:
 
 • Fluturime Berlin Tirane 
 • Fluturime Dortmund Tirane 
 • Fluturime Memmingen Tirane 
 • Fluturime Keln Tirane 
 • Fluturime Frankfurt Tirane 
 • Fluturime Hamburg Tirane 
 • Fluturime Baden Tirane 
 • Fluturime Munich Tirane 
 • Fluturime Dusseldorf Tirane 
 • Fluturime Stuttgart Tirane 
 • Fluturime Hannover Tirane 
 • Fluturime Nuremberg Tirane 
Me Agjensi Udhetimesh Hima Travel ju mund te rezervoni dhe per keto destinacione te tjera.
 
 1. Fluturime Gjermani Prishtine
 2. Fluturime Gjermani Greqi
 3. Fluturime Gjermani Itali
 4. Fluturime Gjermani Kosove
 5. Fluturime Nga Gjermania Ne Turqi

Fluturime Per Itali ? 

Bileta Avioni Per Ne Itali Hima Travel i ofron me cmimet me te mira dhe me te lira ne tregun Shqipetar. Me 10 Vite Eksperience dhe 20 operator per tju sherbyer ofrojme cilesi ne sherbim dhe cmim.
 
Bileta Avioni Itali ne kemi opsione te ndryshme te lira Tirane Itali Linja ajrore si Alitalia – Wizz Air – Easy Jet – Blue Panorama – Air Albania – Alba Wings etj.
 
Bileta Online Per Itali ? Hima Travel ju mundeson qe te prenotoni bileta online per Itali nepermjet kontaktit me ne tek Chati me poshte ne Numrin tone te Telefonit ose ne faqen tone ne Facebook ose Instagram.
 
Bileta Avioni Shqiperi Itali Cmimi ? Gjithmone cmimi varet nga datat qe ju perzgjidhni per te perfituar cmimet me te mira ju sygjerojme te na kontaktoni sa me pare ne chatin me poshte.

Fluturime Shqiperi Itali ?

Opsionet me te mira per Shqiperi Itali Bileta Avioni me nisje nga Tirana me Agjensi Udhetimi & Turistike Hima Travel 

Ofron bileta per Itali me linje direkte dhe me ndalese per keto destinacione si me poshte :

 • Fluturime Tirane Milano
 • Fluturime Tirane Bolonja
 • Fluturime Tirane Torino
 • Fluturime Tirane Verona
 • Fluturime Tirane Bergamo
 • Fluturime Tirane Genova
 • Fluturime Tirane Pisa
 • Fluturime Tirane Roma
 • Fluturime Tirane Firenze
 • Fluturime Tirane Perugia
 • Fluturime Tirane Rimini
 • Fluturime Tirane Venecia
Me Agjensi Udhetimesh Hima Travel ju mund te rezervoni dhe Bileta Avioni te Lira per Itali per keto opsione te tjera.

 1. Fluturime Greqi Italia
 2. Fluturime Selanik Itali
 3. Fluturime Maqedoni Itali
 4. Fluturime Rinas Itali
 5. Opsione Vajtje Ardhje Itali
 6. Fluturime ne Itali
Opsionet e mesiperme ofrohen nga Agjensi Turistike Hima Travel me cmimet me te mira te mundshme per klientet tane. Na Kontaktoni per me shume informacione per Udhetime Tirane Itali
 
Ofertat Per Fluturime Shqiperi Itali ju mund ti prenotoni shume thjesht duke na kontaktuar ne chatin me poshte dhe nese nuk jemi online nga orari ne ju kthejme pergjigje brenda disa oresh nese ju leni nr tuaj te Whatsaap aty.
 
Shqiperi Itali me avion zakonisht ka cdo dite udhetime me nisje ne mengjes ne dreke dhe ne darke kjo varet dhe nga destinacioni i kerkuar qe ju nevojitet per bileta avioni nga Tirana ne Itali
 
Cmimet e Biletave Shqiperi Itali me te mira zakonisht ofrohen nga linjat ajrore low cost si Wizz Air, Easy Jet , Air Albania , Alba Wings per te perfituar bileta te lira avioni per itali ju sygjerojne qe te prenotoni te pakten 45 dite para dates se udhetimit sepse bileta avioni low cost shiten shume shpejte.

Fluturime Itali Shqiperi ?

Bileta Itali Shqiperi apo sic e themi ne bileta avioni nga Italia ne Tirane Agjensia e udhetimeve Hima Travel i mundeson te gjitha opsionet me te mira duke perfshire dhe Biletat e avionit Itali Shqiperi te lira nese prenotoni disa kohe para nisjes se udhetimit.
 
Disa nga mundesite me te mira per te perfituar ofrohen nga hima travel per keto destinacione:
 
 • Fluturime Milano Tirane
 • Fluturime Bolonja Tirane
 • Fluturime Torino Tirane
 • Fluturime Verona Tirane
 • Fluturime Bergamo Tirane
 • Fluturime Genova Tirane
 • Fluturime Pisa Tirane
 • Fluturime Roma Tirane
 • Fluturime Firenze Tirane
 • Fluturime Perugia Tirane
 • Fluturime Rimini Tirane
 • Fluturime Venecia Tirane
Me Agjensi Udhetimesh Hima Travel ju mund te rezervoni dhe per keto destinacione te tjera.
 
 1. Fluturime Itali Greqi
 2. Fluturime Itali Munchen
 3. Fluturime Itali Angli
 4. Fluturime Alitalia
 5. Bileta Online Itali Shqiperi
 6. Fluturime Itali Shkup
 7. Fluturime Itali Prishtine
 8. Fluturime Itali Franc

Bileta Avioni Bruksel Tirane ?


Udhetimet Bruksel Tirane Ne i ofrojme me kompani te ndryshme me destinacion Tiranen. 

Gjithashtu per Ofertat me te mira nga Bruksel Tirane ju mund te perdorni aeroportet e Shkupi , Oheri , Prishtina dhe Podgorica. 

Nga Tirana opsionet per Bruksel Tirane ofrohet me kompanine prestigjoze Jet Air. 

Ofertat tona me me Jet Air jane Low cost dhe nuk ofrohet refund per Fluturimet Tirane Bruksel

Bileta Avioni Tirane Bruksel ?

Udhetimet Tirane Bruksel Ne i ofrojme me kompani te ndryshme me nisje nga Tirana. 

Gjithashtu ka nisje nga Shkupi , Oheri , Prishtina dhe Podgorica. 

Nga Tirana Fluturimet Bruksel Tirane ofrohet me kompanine prestigjoze Jet Air. 

Ofertat tona me Jet Air jane Low cost dhe nuk ofrohet refund per Fluturimet Tirane Bruksel

Bileta Avioni Per Stamboll ?


Bileta Avioni Tirane Stamboll ne ju ofrojme me nisje cdo dite.

Kompanite ajrore per Bileta Avioni Tirane Stamboll me Linje direkte jan 2.

Bileta Avioni Tirane Stamboll me Turkish Airlines i cili ju ndalon ne pjesen europiane te Stambollit.

Bileta Avioni Per Stamboll me Pegasus Airlines i cili ju ndalon ne pjesen asiatike te Stambollit.

Ju Gjithashtu mund te prenotoni Bileta Avioni

Disa nga opsionet me te kerkuara per ne Turqi jane Stamboll Tirane – Tirane Stamboll – Tirane Stamboll Vajtje Ardhje – Bileta Avioni per Stamboll dhe nga Stambolli

Bileta Avioni Per Athine?


Bileta Avioni Tirane Athine ne ju ofrojme me nisje cdo dite.

Kompanite ajrore per Bileta Avioni Tirane Athine me Linje direkte eshte 1.

Bileta Avioni Tirane Athine me Agean Airlines i cili ben udhetime te lira linje direkte per ne Athine.

Bileta Avioni Per Greqi me Olympic Airlines i cili tashme eshte bashkuar dhe ben udhetimet si nje i vetem me Agean Airlines.

Ju Gjithashtu mund te prenotoni

Disa nga opsionet me te kerkuara per Bileta avioni per Athine & Nga Athina si Athine Tirane – Tirane Athine – Tirane Athine Vajtje Ardhje – Fluturime per Greqi dhe nga Greqia ju i gjeni me Hima Travel me cmimet me te lira online.

Bileta Avioni Online ?

Bileta Online ju mund te perfitoni duke na kontakuar tek CHATI meposhte ose tek numri jone i telefonit. Bileta Avioni Online Te Lira Agjensi Udhetimesh Hima Travel i Mundeson duke bashkepunuar me kompanite me te fuqishme qe ofrojne Fluturime Online . Bli Bileta Online ose Rezervo bileta online duke na kontaktuar sot dhe perfitoni cmimet me te mira.
 
Hima Travel Ofron :
 
Bileta Avioni Online me Air Albania , Alba Wings , Alitalia , Blue Panorama etj
 
Bileta Avioni Online te lira per Athine , Dusseldorf , Piacenza , Korfuz , Pisa , Bruksel , Podgorica , Berlin , Tirana , Torino , Pescara , Irland , Belgjikë
 
Prenotime Biletash online
 
Agjensi Udhetimi Online hima travel ju siguron sherbim dhe ofertat me te mira per Fluturime online .

Bileta Avioni Te Lira & Low Cost ? 

Agjensi Turistike Hima Travel ju mundeson te gjitha kategorite e biletave Duke nisur nga Bileta Low Cost & te Lira ekonomike dhe gjithashtu Fluturime Biznes Class.
 
Si Mund te perfitoni Oferta te lira per Fluturime low cost ? 
 
Per te perfituar oferta ju duhet te prenotoni minimalisht 45 para Dates se udhetimit.
 
Disa nga destinacionet qe ne ofrojme :

Disa nga opsionet me te lira qe ne prenotojme jane Fluturime me oferta te lira Tirane Gotenborg , Tirane Paris , Opsione per Greqi – Per Amerike , Opsione low cost nga Podgorica – Tirana – Shkupi etj. Udhetime te lira me avion i gjeni vetem me Hima Travel.

Si i gjen Hima travel ofertat me te mira ? 

Ne jemi partnere me nje shumellojshmeri kompanishe ajrore qe ofrojne udhetime nga Shqiperia – Shkupi – Prishtina – Podgorica etj. Bashkepunojme me keto kompani per tju sjelle Opsionet me te lira per ju. Pavaresisht destinacionit tuaj Agjensi udhetimesh & Turistike Hima Travel & Tours ju siguron qe do ju garantoje cmimet e lira per ju. 

Bileta Avioni Per Itali me cilat kompani operojne?

Fluturime per itali ne i rezervojme me kompanite prestigjoze qe operojne ne tregun shqipetar, si Albawings , Alitalia, AirAbania , Wizzair, BluePanorama, etj. Per te perfituar cmimet e lira per udhetime ne itali ju sygjerojme te prenotoni 30 dite para dates qe keni menduar per udhetim ne Itali.

Ofertat Per Gjermani Sa bagazhe ofrojne?

Ofertat ne pergjithesi ofrohen nga kompani te ndryshme, keshtu qe dhe bagazhet varen nga kompania qe ne zgjedhim dhe nga Klasi i biletes , Pothuajse Cdo here kompanite ajrore qe shesin klaset ekonomike ofrojne vetem canten e dores qe eshte deri ne maximum 10kg per person. Por kundrejt pageses ekstra ju mund te shtoni bagazh te madh. 

Udhetimet e lira dhe kompanite kush jane ?

Udhetimet e lira nga shqiperia ka disa oferta qe varjojne nga 9 Euro drejtimi per ne Budapest ne raste t’rralla ofrohen dhe per destinacione t’tjera, Kompanite qe ofrojne cmime lowcost nga Tirana n’europe jane WizzairEasyjetAlbawingsAirAlbania.

Ofertat e Fundit 

Fluturime dhe Destinacionet me te kerkuara:

Fluturime Per Gjermani

Fluturime per Itali

Oferta Per Prishtin

Fluturime Itali Shqiperi