Pushime ne Bodrum 2022

Pushime ne Bodrum

SHPERNDAJE ME NJE MIK/MIKESHE QE TE NDANI UDHETIMIN BASHKE

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Pushime ne Bodrum 2022 , Paketa Turistike Bodrum jane pushimet ideale edhe per cifte dhe per familjare, ne kete destinacion ju do te gjeni komoditetin e pushimeve te mirefillta , mund te perzgjidhni midis shume Resorteve ne Bodrum per Pushimet e veres 2022 Bodrum 🙂

Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne cdo vit udhetimet e tyre.

Resorte Ne

Bodrum 2022

Cmimet me poshte jane per Cift 2 te rritur, ne cmim perfshihet ( Fluturimi Vajtje-Ardhje / Akomodimi ne hotel / Koncepti All Inclusiv : Mengjes – Dreke – Darke + Pije  / Transferta Aeroport – Hotel – Aeroport. )

KUJDES : Opsionet e meposhtme jane te vlefshme per rezervime deri ne daten 10 Qershor ose mepare ne hotele te caktuara.

KUJDES : datat e udhetimeve jane pothuajse cdo dite por si postojme dot te gjitha ketu.

1 – ► Costa Bitezhan Beach CLub 4* / All Inclusive / Bodrum

 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1026 €
 • 2 – 8 Korrik 1107 €
 • 3 – 9 Gusht 1339 €
2 –  My Ella Bodrum Resort & Spa 5* / All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1245 €
 • 2 – 8 Korrik 1506 €
 • 3 – 9 Gusht 1530 €
3 – ► Labranda TMT Bodrum 5* / All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1734 €
 • 2 – 8 Korrik 1757 €
 • 3 – 9 Gusht 2181 €
 
4 – ► Yasmin Bodrum Resort 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1748 €
 • 2 – 8 Korrik 1748 €
 • 3 – 9 Gusht 1960 €
5 – ► Blue Dreams Resort & Spa 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1606 €
 • 2 – 8 Korrik 1712 €
 • 3 – 9 Gusht 1927 €
6 – ► Diamond Of Bodrum 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1480 €
 • 2 – 8 Korrik 1480 €
 • 3 – 9 Gusht 1651 €
 

keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

Nese deshironi te ja dergoni nje miku ofertat 🙂

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook

Resorte Deluxe

7 – ► Duja Bodrum 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum

 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1486 €
 • 2 – 8 Korrik 1817 €
 • 3 – 9 Gusht 1905 €
8 – ► Crystal Green Bay Resort & Spa 5 * / Ultimate All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hoteli 
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1583 €
 • 2 – 8 Korrik 1541 €
 • 3 – 9 Gusht 1850 €
9 – ► Salmakis Beach Resort 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1886 €
 • 2 – 8 Korrik 1886 €
 • 3 – 9 Gusht 2084 €
10 – ► La Blanche Resort & Spa 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1689 €
 • 2 – 8 Korrik 1721 €
 • 3 – 9 Gusht 2070 €

11 – ► La Blanche Island  5* / UltraAll Inclusive / Bodrum

 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 2107 €
 • 2 – 8 Korrik 2107 €
 • 3 – 9 Gusht 2553 €
12 – ► Doubletree by Hilton Bodrum Isil Club  5* / All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hoteli 
 • 25 Qershor – 1 Korrik 2024 €
 • 2 – 8 Korrik 2438 €
 • 3 – 9 Gusht 2498 €
13 – ► Kefaluka Resort  5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 1911 €
 • 2 – 8 Korrik 1980 €
 • 3 – 9 Gusht 2388 €

Keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

Resorte Luxury

14 – ► Vogue Hotel Supreme Bodrum 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 2321 €
 • 2 – 8 Korrik 2521 €
 • 3 – 9 Gusht 3713 €
15 – ► Xanadu Island High Class 5* / Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 2604 €
 • 2 – 8 Korrik 3156 €
 • 3 – 9 Gusht 3630 €
16 – ► Be Premium Bodrum 5* / Premium All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 2565 €
 • 2 – 8 Korrik 3331 €
 • 3 – 9 Gusht 3809 €
17 – ► Titanic Deluxe Bodrum 5* / Hich Class Ultra All Inclusive / Bodrum
 • Foto te hoteli 
 • 25 Qershor – 1 Korrik 3487 €
 • 2 – 8 Korrik 3487 €
 • 3 – 9 Gusht 4375 €
18 – ► Lujo Art & Joy Hotel 5* / A La Carte / Bodrum
 • Foto te hotelit
 • 25 Qershor – 1 Korrik 8032 €
 • 2 – 8 Korrik 8124 €
 • 3 – 9 Gusht 9012 €

keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

Pushime ne Bodrum 2022

Pushimet ne Bodrum Gjeni Cmimet me te mira me Hima Travel.

Per Informacion Kontakto ketu – > 00355-069-70-21-103

Hotele ne Bodrum te Rekomanduara nga HIMA TRAVEL

Kategorite e pushimeve ne Bodrum.
 • Pushime ne Bodrum  Cift 
 • Pushime ne Bodrum Familjare
 • Pushime ne Bodrum Ultra All Inclusive
 • Pushime ne Bodrum per muajt e veres Maj – Qershor – Korrik – Gusht – Shtator
 • Pushime Muaji Mjaltit ne Bodrum
 • Pushime Ekonomike Bodrum

SHPERNDAJE ME NJE MIK/MIKESHE QE TE NDANI UDHETIMIN BASHKE

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Kur te shkojme ne Bodrum?

Kurdo.

Bodrum eshte nje nga kenaqesite e fshehura te Turqise. Nje qytet qe eshte po aq i bukur sa njerezit ne te. Moti ne Bodrum eshte i ngrohte dhe i kendshem pothuajse gjate gjithe vitit. Edhe dimri nuk eshte aq i ashper sa pjeset e tjera te Turqise. Koha ideale per te kaluar pushime ne Bodrum do te ishte ne vere, kur plazhi ne Bodrum eshte ne kohen me te mire. Sidoqofte, perveç plazhit (pasi eshte nje qytet bregdetar), Gjate Pushimeve verore ne Bodrum ju mund te beni edhe aktivitete te tjera kulturore dhe historike dhe ju mund t’i shijoni ato ne çdo kohe te vitit.

Pse te vizitojme Bodrumin ?

Bodrum eshte nder qytete me te gjalla nga te rinjte.

Dikur qyteti antik i Halikarnasit, nga epoka e vone osmane, Bodrum ishte kthyer ne nje fshat te thjeshte peshkimi, por gjithçka ndryshoi ne vitet 1940 kur u shfaq turizmi. Tani gjate veres, ky qytet gumezhit me energji ndersa turistet vijne nga e gjithe bota per te shijuar hijeshine e tij per pushime ne Bodrum . 

Bodrum ofron nje arratisje te vertete mesdhetare me gjiret e tij te shumte dhe plazhet e bukura. Ju do te jeni te lumtur per zgjedhjen tuaj ti kaloni pushimet tuaja ne kete qytet bregdetar – qofte perreth brigjeve ne ishullin e vogel me anije, apo edhe ne brendesi – ne saje te perzierjes se peisazheve piktoreske, vendeve antike dhe qyteteve te vjetra simpatike.

Ndersa qyteti i Bodrum eshte i mbushur me pika historike te keshtjellave dhe mauzoleve, ju gjithashtu trajtoheni me kenaqesi moderne. Gezoni nje skene te larmishme blerjesh duke filluar nga tregjet e fresketa dhe pazaret e zhurmshme deri ne qendrat tregtare moderne. Pasi dielli te zbrese prapa horizontit te portit, ju mund te perjetoni pervojat energjike te nates ne rrugen e bareve (Bar Street).

 

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.