Ofertat e Fundit per Pushime Turistike ne Turqi All Inclusive 2024

Me Hima Travel Gjeni Ofertat me te mira per hotelin tuaj te preferuar ne turqi.

ZGJIDHNI VENDIN E PREFERUAR 

Ose Shikoni Oferten tone te permbledhur per Pushime ne Turq
Pse Te Zgjidhni te Kaloni Pushimet ne Turqi me Hima Travel ?

Si cdo vere edhe kete Hima Travel ju sjell ofertat me te mira per Pushime ne Antalya, Turqi ne resortet  (hotelet) me te mira me sherbimin te vleresuar dhe gjithmone me komoditetin e linjes se chaterit pra nje fluturim direkte per udhetim ne Antalia. Pergjithesisht ndiqet formula qe nisja behet ne heret ne mengjes dhe kthimi vone ne darke ,pra ju I shfytezoni maksimalisht ditet dhe netet e qendrimit ne resort Gjate pushimeve tuaja ne Antalia. 

Ndodh shpesh qe klientet tane te mos jene ne djeni lidhur me orarin zyrtar te check in ne hotel qe pergjithesisht realizohet rreth ores 12:00-14:00 te drekes dhe lenia e dhomes diten e fundit behet rreth ores 10:00-12:00 te mengjesit .

Pavaresisht se ju mberrini heret ne hotel ne Antalia ju dhomen mund te mos e keni gati sepse checkout nga klientet qe largohen ne diten qe ju mberrini behet 10 dhe dhoma sistemohet per tu ber gati per ju Brenda 2 deri ne 4 ore, por ju mund te shfytezoni te gjitha facilitet e hotelit ne Antalia duke filluar nga resortantet , cadrat dhe shezllonet ne pishina e plazh dhe  cdo komoditet qe hotel/resortet ne antalia ofrojne .

Hoteli ne antalia  ju mundeson nje dhome garderobe ku mund te lini gjerat tuaj personale nderkohe qe mund te dilni te nisni pushimet ne antalia dhe te shijonin nje koktej buze detit nderkohe qe dhoma juaj behet gati . 

Kujdes ! Mos harroni qe per Turqine vlen ligji qe pashporta juaj duhet te jete 6 muaj e vlefshme nga datat e nisjes

Pse duhet te zgjidhni qe pushimet tuaja ne Turqi, Antalya duhet ti kaloni patjeter dhe vetem me Hima Travel :

1. Cdo vit ne shkojme dhe I shohim vet nga afer te gjitha hotelet ne Antalya , Duke pare sesi ato kane ndryshuar vit pas viti cfare rinovimesh jane bere ne to , cfare risish ka sjell hoteli, cfare ka ndryshuar tek pjesa e bregdetit , aquaparkut animacionit etj qe te kemi mundesine per te ofruar pushime ne antalia ne hotele te perzgjedhura, por edhe duke provuar dhe pjesen e ushqimeve , gatimeve tradicionale ne disa nga hotelet kryesore qe ne ofrojme dhe sugjerojme qe te sigurohemi se dhe ushqimi te jet i cilesis se larte gjate pushimeve ne Antalia. Pra ne jemi ne parimin qe duhet ta provojme , shikojme nga afer se pari ne nje hotel dhe me pas klienti te shkoj dhe te marri me te miren pasi cdo gje te jete provuar dhe pare nga syri jone fillimisht .

Avantazhet Tona Per Pushime ne Turqi

2. Kemi avantazhin ndryshme nga disa Agjenesi  ose Tur Operator ne Shqiperi qe ofrojne Specifikisht nje produkt te caktuar qe e kane eksulsiv te tyre per pushime ne Antalia, pra thene ndryshme reklamojne dhe shesin vetem hotelet qe kane te tyre si shites ne nje sezon te caktuar verore. Ne kete rast me Hima Travel funksionin ndryshe ne ofrojme cdo hotel te mundshem pra ne nuk kemi nje rrjet hotelesh ekslusiv por kemi cdo hotel te mundshem qe cdo tur operator ne Shqiperi Ofron. Ofrojme Pushime ne rrjetin prestigjoz , Gloria , Amara Dolce Vita , Calista Luxury duke kalur tek Rjeti Granada , Prestigjozi Max Royal , Suneo Deluxe , Selectum Luxury 5*, Titanic Delux per te vazhduar me Gural Premium , Rrjeti Papillon vazhojme me Kaya Palazo , Xanadu Luxury pra  cdo brand luksoz dhe jo vetem e gjeni tek ne. Me pak fjale nuk ka nje hotel ne antalia qe ju do te deshironit te shkonit dhe ne te mos e kemi . 

Si ju Ndihmojne operatoret tane per Pushime ne Turqi

3. Cdo operator qe punon prane nesh eshte I trajnuar dhe kualifikuar ne menyren e duhur qe tiu sherbej dhe tiu sugjeroj ju me te miren e mundshem per sa i perket opsioneve qe ne ofrojme per pushime ne turqi qe detyrimisht varen edhe nga disa faktore si  buxheti , kerkesa dhe preferencat specifike qe klient ka por me kryesorja per ne eshte te gjejme opsion e duhur per pushimene turqi qe ju kaq shume keni pritur te jene pushimet ideale ne turqi pra ju te keni deshiren te rriktheni tek ne serisht vit pas viti kjo per ne eshte primarja qe ju te ngeleni te kenaqur lidhur me sherbimin qe ne ofrojme per pushime ne turqi deri ne fund. Ne kemi plot mbi 16,000 klient te pervitshem qe zgjedhin Hima Travel vit pas viti ,behuni dhe ju njeri nga ta. 

Cka Ofrojme per pushime ne Turqi

4. Ne ofrojme dicka ndryshme nga te gjithe , pasi ofrojme mundesine e nje takimi prane zyres tone ne Tirane ose ne Durres – Pra nje takimi me te gjithe klientet qe deshirojne te kalojne pushime ne Antalya Nese ju deshironi te dini me shume lidhur me eksperincen tone , mendimet e klienteve tane qe kane kaluar me pare pushime ne antalia ne keto hotele, cfare te reja kane sjell hotelet kete sezon te ri veror per pushime ne Antalia , ju mund te lini orarin tuaj per nje takim dhe ne jemi te gatshem te bejme me te miren per ju . Per ne ju nuk jeni thjesht klient ju jeni miqte tane dhe arsyeja qe punojme cdo dite te vitit. 

Arsyeja dhe Cmimet per Pushime ne Turqi

5. Dhe arsyjeja kryesore jane cmimet , ne perpiqemi te ofrojme cmimet me te lira ne treg per cdo opison qe ju deshironi se fundmi ju mund te hasni dhe te pyesni lidhur me cmimet ne disa agjenesi  dhe ka raste kur mund ti gjeni keto cmime me  lire ,por kujdes ne ju japim nje keshille drejtohuni prane nesh duke na treguar opsion qe deshironi te merrni dhe ne do te perpiqemi te gjejme nje cmim akoma dhe me te mire per ju se per ne eshte shume e rendishme te mos humbasim klient prestigjoz si ju  . Per ne ju jeni primaret ju duket te ngelini te kenaqur me cdo kusht me Hima Travel kjo eshte motoja jone .