11 VITE HIMA TRAVEL

Oferta Paketa Turistike per Pushime ne Turqi Antalya 2023
Oferta Per Paketa Turistike - Pushime ne Turqi Antalya 2023
Bileta Avioni
Maldives 2023 hima travel
Pushime ne Maldives 2023
Pushime ne Krete 2023
APLIKO SOT
Pushime ne Halkidiki 2022
Oferta Per Pushime ne Bodrum All inclusive + Charter 2023
Udhetime me Guide me Avion
Pushime ne Sharm El Sheikh 2023
Udhetime Bileta + Hotel
Pushime ne Korfuz 2023
Pushime Charter ne Hurghada 2023
Pushime ne Korfuz 2022
Pushime ne Krete Bileta + Hotel
Charter 2022

UDHETIME DIMERORE 1 & 2 DITORE

ME AUTOBUS PER SKI

UDHETIME DIMERORE 1 & 2 DITORE

ME AUTOBUS PER SKI
Kliko Ketu

Paketa Turistike

ALL INCLUSIVE - Pushime Verore dhe Dimerore

Paketa Turistike

ALL INCLUSIVE - Pushime Verore dhe Dimerore
Kliko Ketu
Bileta Avioni
Oferta Paketa Turistike per Pushime ne Turqi Antalya 2023
Oferta Per Paketa Turistike - Pushime ne Turqi Antalya 2023
Pushime ne Hurghada 2023
Udhetime me Guide me Avion

Udhetime Bileta + Hotel

Oferta Per Pushime ne Bodrum All inclusive + Charter 2023
Pushime ne Korfuz 2023
Pushime ne Krete 2023
Pushime ne Halkidiki 2022
Oferta Per Pushime ne Sharm El Sheikh All Inclusive + Charter 2023
Maldives 2023 hima travel
Pushime ne Maldives 2023
APLIKO SOT
Pushime ne Korfuz 2022
Pushime ne Krete Bileta + Hotel
Charter 2022

UDHETIME DIMERORE 1 & 2 DITORE

ME AUTOBUS PER SKI

UDHETIME DIMERORE 1 & 2 DITORE

ME AUTOBUS PER SKI
Kliko Ketu

Paketa Turistike

ALL INCLUSIVE - Pushime Verore dhe Dimerore

Paketa Turistike

ALL INCLUSIVE - Pushime Verore dhe Dimerore
Kliko Ketu

Udhetimi Juaj Fillon Ketu

Bashkojuni mbi 16,000 Klienteve qe na besojne cdo vit udhetimet e tyre. Zbuloni ofertat me te mira dhe rezervoni tuajat sot.

Cmimet me te mira

Ne bashkepunim me furnitoret me te fuqishem ne Europe & Amerike sigurojme cmimet me te mira per ju. Udhetoni ne bote dhe zbuloni bukurite e fshehura.

(1,785 reviews) Ne Facebook Lexoni Cfare thone Klientet ?  

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next
0
Zyra Sherbimi (Tirane & Durres)​
0
Vite Eksperience​
0
Agjent ne sherbimin tuaj​
0
Kliente ne Vit

Dergo Kerkesen

Tel: + 355 069 70 21 101
Email: Kontakt@himatravel.com

Merni pergjigje ne kohe reale.

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen
MON-SAT 09:00 - 21:00