Pushime Dimerore

Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushimet dimerore 2022-2023

Ne mendojme qe te pushosh te besh disa dite pushime dimerore  eshte terapia me mire qe cdo kujt i duhet ne nje periudhe te veshtire qe po kalojm po kalojme nje periudhe pandemie dhe stresuese . Opsioni me i mire qe ne mendojme jane udhetimet ,pushimet dimore jane afer mendoni si do i kaloni ato . 

Ospione per Pushime Dimerore

Sugjerojme Budven nje destinacion ne rajon fare prane nesh  ku ju mund te shkoni me makinat tuaja dhe te shijoni dite pushimi ne hotele luksi si Avala Resort  5* – Spendid Resort and Casino 5* – Tree Canne,  Hotel Bracera , Majectic Hotel Budva. 

Ketu  ju mund te shijoni qytetin gjate dites dhe ne mbremje te qendroni ne Spa ose ne  pishinen e brendshme  ju mund te zgjdhni te beni dhe masazhe relaksus os enje trajtim estetik nje kohe e dedikuar vetes tuaj ose familjes tuaj . 

Pushime Dimerore Malore

Pushimet dimore do te ishin te kota  pa permendur dhe destinacionet malore si Kolashin , Mavrove , Bansko ose dhe opsione shume te mira hotelesh dhe turesh qe ofrohen ne Kosove ne zona si Prevalle , Brezovice , Boge Rugove qe kane nje reliev , klime dhe pamje manitese. Vlen te permenden hotele si Yjet e Sharrit , Hotel Pine , Hotel Magna Austria etj. Hotele me standarte te larta , ku se fundimi dhe hotel Sharri ka futur dhe risine me te fundit te dhomave me jacuzi pra nderkohe qe ju laheni ne nje jakzuzi te ngrohte mund te shijoni nje gote vere teksa sodisni pamje perallore te pyejeve te Sharrit ne Prevalle . 

Ka shume ospione per te kaluar pushimet dimore dhe kete dime te veshtire 2020-2021 qe po kalojme ndosha jo te gjithe nuk e keni mundesine per te shkuar ne Alpet e Zvicres , Austrise , Italise por tashme ju keni Alpet Shqiptare ,Kosovare dhe ato te rajonit ku fare prane nesh eshte dhe nje nder pistat me te medha te skijimit ne rajon qe eshte pikerisht ajo ne Bankso, Bullgari ju ofron cmimet hotelesh vertet ekonomike dhe hotele ne standarte te larta per te kaluar nje fundjave pushimi , pushimet dimore si Krishtlindjet , Vitin e Ri etj . Aroma festive ndihet pak me shume ne keto destinacione, pra ne ju ftojme ti zgjidhni ato te kaloni pushime dimore ndryshme duke u relaksuar , bere skijim dhe larg cdo lajmi apo situate te veshtire qe po jetojme te gjithe kete sezon dimeror 2020-2021. 

Pushimet Dimerore behen me te bukur kur ju zgjdhni Hima Travel .