Udhetime ne Shqiperi

Udhetime ne Shqiperi

Udhetime ne Shqiperi me Hima Travel Po planifikoni udhetimin e rradhes per pushime ne Shqiperi, Nuk dini se di do e kaloni kete fundjav-e ne Shqiperi, Ku do te shkoni, Cfare mund te vizitojme ne Shqiperi apo se me ke te shkoni ? 

Pergjigja e cdo pyetje tuaj per te gjithe ju qe deshironi qe kete here te shkeputeni ne nje nga destinacionet per udhetime ne Shqiperi por ne te njejten kohe te eksploroni historine ne Shqiperi, kulturen dhe traditat e nje vendi teksa hidhni hapat ne te. 

Tashme ju mund te kaloni pushime ne Shqiperi por dhe ne rajon me udhetime 1 ditore 2 ditore dhe 3 ditore vetem me Hima Travel por qellimi yne kryesor eshte te japim ofertat me te mira dhe me te lira, te mundesojme krijimin e kujtimeve te paharrueshme, plot adrenaline per te gjithe ju gjate pushimeve ne Shqiperi.

Per cdo destinacion qe ndodhet ne sirtarin tuaj te endrrave te parealizuara, kemi nje oferte qe ju mundeson realzimin e tyre per udhetime ne Shqiperi.

Pushime ne Shqiperi Private.

Ne ju ofrojme Pushime ne Shqiperi per te gjithe destinacionet e Shqiperise ne forme private nese ju jeni mbi 10 persona.

Po e lexuat shume mire per te gjithe ju qe jeni nje grup shoqerore ose familjar dhe deshironi dicka personale gjate pushimeve ne Shqiperi.

Agjentet tane Mundesojn nje udhetim te tille mjafton te na paraqisni kerkesen tuaj tani dhe ne do bejme me te miren per ta realziuar ate ne cdo kohe me cmimin me te mire ne treg.

Udhetime ne Shqiperi Me Makine Personale.

Per te gjithe ju qe deshironi te udhetoni me makine personale ne ofrojme dhe mundesine e rezervimeve te hotel-it ne Shqiperi per cdo qytet ku mund te shijoni nje fundjav ne Shqiperi ne qytete si Durres, Vlore, Theth, Valbone, Korce, Pogradec etj. 

Ne jemi ketu per tiu suportuar ne cdo kerkese tuaj per Pushime ne Shqiperi e t’ju ofrojme gjerat me thjesht, me bukur me lire.

Udhetime Dimerore ne Shqiperi

Kemi rastin e udhetime-ve diemerore drejt vendeve me bore qe jane teper te kerkuara nga klientet tane si pershembull Voskopoje, Dardhe, Brezovice, Prevalle, Boge etj me nisje heret ne mengjes dhe kthimin vone ne darke, me ndalesa te shkurtra dhe me shijimin e pistave te skive gjate drekes.

Gjate udhetimit ju mund te uleni dhe ne restorantet e zones te cilet ju japin mundesine te provoni ushqimet tradicionale shume te shijshme dhe bio qe vendi yne ofron.

Udhetime 1 ditore ne Shqiperi

Top destinacionet qe kryhen pergjithesisht per pushime 1 ditore ne Shqiperi cdo  fundjave ne ofrojme udhetime 1 ditore si opsionet me lart por ne rast se ne liste nuk ndodhet destinacioni qe ju deshironi, per kete gje mos u shqetesoni aspak.

Ne jemi te gatshem tiu asistojme ne cdo kerkese dhe destinacion qe ju do te deshironit per udhetime 1 ditore ne Shqiperi, 1 Dite ndryshe qe vjen me bukur gjate Pushime-ve ne Shqiperi kalohet vetem mes miqsh te mire dhe vetem me Guidat e Hima Travel.

Per Informacione na Kontaktoni