Hotel Bianca Resort & SPA

Nje Vend Per te Perjetuar dhe Shijuar Jeten

Pushime Ne Bianca Resort

Bianca Resort & Spa Kolasin

Table of Contents

Pushime Bianca Resort

Bianca Resort ne Kolasin është nje hotel  i rrethuar nga pyje të mrekullueshem qe ju dhurojne nje pamje spektakolare.

Të gjitha dhomat dhe holli i hotelit, ne brendesi jane prej druri. Dhomat luksoze dhe komode jane te pajisura plotësisht me komoditet qe plotesojne kushte te standardeve te larta. 

Arkitektura e Resortit bazohet ne idenë e nje shtepizë gjahu në male, Bianca Resort dominon ne Kolasin me kete pamje te jashtme unike.

Bianca Resort & Spa ofron nje restorant ndërkombëtar à la carte , ndersa Restoranti Bianca sherben kuzhinën kombetare. 

Ekziston gjithashtu nje lobi bar, nje kafene qe sherben sanduiçe, embelsira dhe akullore, nje klub nate dhe një Wellness Center, si dhe shërbim ne dhome 24 ore.

Zona e Kolashines ndodhet në 954 m mbi nivelin e detit dhe ofron pushime të shkelqyera si ne dimer ashtu edhe ne vere.

Oferta Bianca Resort

Paketa Krishtelindje Bianca Resort

Datat 24-26 dhjetor Cmimi -354 Euro per 2 Persona

PERFSHIHEN :

 • Mëngjesi dhe darka
 • Shishe vere shtëpie gjate darkes me 25 dhjetor
 • Përdorimi falas i pishinës, saunave, banjës turke dhe pajisjeve të fitnesit
 • Tarifa WI- FI, Vend parkimi falas

SHËNIME :

 • Paketa nuk përfshin taksën e detyrueshme të qëndrimit dhe sigurimin 1.50 EUR për të rritur për një natë
 • Paketa nuk përfshin sigurimin e detyrueshëm 0,50 EUR për fëmijë për një natë (për fëmijët 0-11,99 vjeç)
 • Paketa nuk përfshin taksën e detyrueshme të qëndrimit dhe sigurimin 1,00 EUR për fëmijë për një natë (për fëmijët 12-17,99 vjeç) .Shërbimi i pashfrytëzuar nuk do të zbritet nga çmimi i paketës

Paketa Viti i Ri 2021 Bianca Resort

Datat : 30 Dhjetor – 2 janar / 3 nete 624 Euro 2 Persona

Oferta Perfshin :

 • Mengjesi dhe Darka
 • Hyrje falas në qendrën Spa dhe Fitness (pishinë, sauna, palestër dhe xhakuzi)
 • Parkim falas. Wi-Fi falas

SHËNIME :

 • Paketat nuk përfshijnë tatimin e detyrueshëm dhe sigurimin 1.50 € për person në ditë, 0.50 € për fëmijë në ditë
 • Shërbimi i pa përdorur nuk do të zbritet nga çmimi i paketës.

KUJDES : Argëtimi me muzikë live ende nuk është konfirmuar dhe kjo varet nga situata Covid-19 e cila më vonë do të përcaktohet nga Trupi ynë Kombëtar i Koordinimit për Sëmundjet ngjitëse. Në rast se NCB lejon organizimin e argëtimit me muzikë live, ai do të përfshihet në çmimet e lartpërmendura.

Paketa e Vjeshtës Bianca Resort

Paketa është e vlefshme nga 1  Tetori deri më 25 Nëntor 2020.

Dy netë / tre ditë -194 € për 2 persona

PERFSHIHEN  :

 • 2 netë në dhomën Standard ose Superiore
 • Mëngjes, drekë dhe darkë në restorantin ndërkombëtar Chives
 • Check in hershëm dhe check out vonë (deri në 2 PM) sipas disponueshmërisë
 • Përdorimi falas i pishinës, xhakuzit, ambienteve të fitnesit dhe saunave
 • Vend parkimi falas
 • Wi-Fi falas

SHËNIM:

Shtesë për fëmijë: Fëmijët nga 0-4.99 vjeç.o falas

 • Shtesë për fëmijë nga 05 -11.99 y.o – 20 € për fëmijë në ditë (shtrat shtesë dhe vakte)
 • Paketat nuk përfshijnë tatimin e detyrueshëm dhe sigurimin 1.50 € për person në ditë; 0,50 € për fëmijë në ditë
 • Paketa është e vlefshme nga 1 Tetori deri më 25 Nëntor 2020.
 • Shërbimi i pashfrytëzuar nuk do të zbritet nga çmimi i paketës

Paketa Dimerore Bianca Resort

PERFSHIHEN :

 • Paketa është e vlefshme nga 5 Janar deri më 10 Mars 2021. 
 • Tre netë / 4 ditë -399 € për 2 persona
 • Paketa përfshin mëngjes dhe darkë
 • Hyrjet falas në qendrën Spa & Fitness (pishinë, sauna, banjo turke, palestër dhe dhomë relaksi)
 • Parkim falas. Wi-Fi falas
 

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Dimerore