Bileta Avioni Per Gjermani

bileta avioni per itali hima travel agjensi udhetimi turistike

Bileta Avioni Per Gjermani


Destinacionet per bileta avioni Gjermani Shqiperi dhe anasjelltas per Bileta Avioni Shqiperi Gjermani jane : Berlin – Dortmund – Memmingen – Keln – Frankfurt – Hamburg – Baden – Mynih – Dusseldorf – Stuttgart – Hannover – Nuremberg.

Bileta avioni per Gjermani cmimi varjon dhe nga muaji apo datat e perzgjedhura muaji me i lire per te udhetuar ne Gjermani zakonisht eshte 15 Janar – 15 Mars.

Per te perfituar ofertat me te mira per bileta avioni Gjermani Shqiperi ose Bileta Avioni Shqiperi Gjermani ne ju sygjerojme te rezervoni te pakten 45 dite para dates tuaj te udhetimit.

Agjensi Udhetimi Turistike Hima Travel – Te paret ne treg qe kemi reklamuar bileta low cost dhe qe vazhdojme te publikojme oferta turistike per udhetime me biletat me te lira per Gjermani .

Bileta Avioni Shqiperi TIrane Gjermani

Bileta Avioni per Gjermani ju mund te zgjidhni nga lista e
meposhtme destinacionet qe ju interesojne.

Shqiperi Gjermani Bileta avioni te lira :

Nese deshironi te dini cmimin e nje date te caktuar ose kerkoni bileta vajtje-ardhje na kontaktoni tek CHATI me poshte ose ne numrin tone ne Whatsap ose Telefon  00355-069-47-67-427

Tirane Berlin 34

Tirane Dortmund 39

Tirane Memingen 39

Tirane Keln 49

Tirane Frankfurt 59

Tirane Hamburg 59

Tirane Baden 69

Tirane Munich 79

Tirane Dusseldorf 79

Tirane Stuttgart 92

Tirane Hannover 109

Tirane Nuremberg 129

Bileta Avioni Gjermani Tirane Shqiperi

Nese deshironi te dini cmimin e nje date te caktuar ose kerkoni bileta vajtje-ardhje na kontaktoni tek CHATI me poshte ose ne numrin tone ne Whatsap ose Telefon  00355-069-47-67-427

Berlin Tirane 34

Dortmund Tirane 39

Memingen Tirane 39

Keln Tirane 49

Frankfurt Tirane 59

Hamburg Tirane 59

Baden Tirane 69

Munich Tirane 79

Dusseldorf Tirane 79

Stuttgart Tirane 92

Hannover Tirane 109

Nuremberg Tirane 129

Kompanite Ajrore per bileta avioni per Gjermani

Bileta avioni per Gjermani nga Tirana behen me kompanite e
meposhtme

Wizzair – Lufthansa – Pegasus Airlines – Turkish Airlines

Bagazhet e Lejuara falas per bileta avioni per Gjermani 

Kompanite ajerore qe funksionojne ne shqiperi kane politika
te ndryshme sa I perket bagazheve te lejuara

Kompania Lufthansa ofron bagazhe dore deri ne 8kg

Kompania Wizzair lejon bagazhe dore deri ne 8kg

Kompania Pegasus lejon bagazhe dore deri ne 10k

Kompania Turkish Airlines ofron bagazh te plote 20kg +8kg cant dore dhe ne paketen e saj me ekonomike.

     Rreth Fluturimit per ne Gjermani

Mbushni çanten tuaj te shpines, caktoni fluturimin tuaj per ne Gjermani dhe behuni gati per nje aventure te pashembullt. Ne “Hima Travel” , kuptojme qe berja e planeve eshte pjesa interesante kur vjen koha per pushime ne Gjermani

Zgjedhja e vendndodhjes suaj, zbulimi i te gjitha gjerave interesante per te bere dhe Kerkimi I biletave per fluturime jane te gjitha nje pjese e krijimit te kujtimeve qe do te zgjasin pergjithmone. 

Nese jeni duke kerkuar per pushime ne Gjermani me familjen ose nje udhetim te qete I/e vetem, kur kontaktoni Agjensi Turistike & udhetimi Hima Travel per te planifikuar udhetimin tuaj per ne Gjermani, do te gjeni menyra te shumta per te personalizuar udhetimin tuaj me ofertat tona te lira.

Bileta Avioni Online te lira.

Eshte koha per te gjetur Bileta avioni per Gjermani me te mira per fluturime ne Gjermani Pavaresisht nese jeni ne kerkim per nje fluturim ne kryeqytetin e vendit, ose do te preferonit te fluturoni diku ne nje vend rural, ju jeni te garantuar te gjeni destinacionin ideal per udhetimin tuaj ketu ne Hima Travel dhe cmimet me te mira per biletat e avionit. 

Ne jemi gati te ju ndihmojme te rezervoni bileta te lira ne kete vend qe nuk do ju kushtojne shume. Ne e dime qe ju doni te shpenzoni me shume gjate kohes se qendrimit ne Gjermani se per biletat e avionit, kjo eshte arsyeja pse ne ju paraqesim nje larmi te madhe te biletave te lira ajrore, duke perfshire fluturimet e kthimit dhe rezervimet ne nje drejtim, per te siguruar qe planet tuaja te udhetimit ne Gjermani te qendrojne brenda buxhetit tuaj.

Ne pushimet tuaja ne Gjermani, ju patjeter qe do te njiheni ne kulturen e papare te ushqimeve ne Gjermani dhe duke shijuar qendrat kulturore qe jane te pafund.

Rezervoni pushime ne Gjermani

Nese keni disa dite pushim ne axhenden tuaj, tani eshte nje
shans i mire per te rezervuar fluturime per ne Gjermani. Te jeni te sigute qe smartphone-in juaj do te mbushet plot me pamje te mrekullueshme gjithashtu dhe
barku juaj do shijoje ushqime te mrekullueshme te kuzhines Gjermane- eshte koha te shkoni atje! Organizoni aventuren tuaj ne Gjermani tani dhe pergatituni per nje udhetim te paharrueshem.

Kur eshte koha per te kerkuar fluturime drejt Gjermanise qe pershtaten
me pritjet dhe axhenden tuaj, mos kerkoni me shume mjafton te kontaktoni ne nje nga opsionet qe ne ofrojme ne faqen tone dhe ne do ju ofrojme bileta avioni per ne Gjermani me cmime me te lira. 

Thjesht zgjidhni datat tuaja te preferuara te udhetimit tani dhe na kontaktoni per te pare ofertat me te mira per bileta avioni per ne Gjermani.

Si te gjejme Bileta avioni per Gjermani te lira

Ketu ne Agjensi udhetimi & Turistike Hima Travel, ne jemi te perkushtuar t’ju ndihmojme te gjeni fluturime te lira per ne Gjermani. Kjo eshte arsyeja pse ne ju ofrojme nje perzgjedhje te gjere per bileta te avionit te lira, duke perfshire bileta avioni per Gjermani vajtje-ardhje dhe bileta avioni per Gjermani vetem vajtje.

Kur behet fjale per te gjetur fluturime ne Gjermani qe perputhen
me buxhetin tuaj dhe itinerarin e preferuar, mos kerkoni me shume se opsionet tona ketu. Ne ofrojme nje shumellojshmeri linjash ajrore, aeroporte dhe orare fluturimesh duke e bere me te lehte per ju qe te rezervoni bileten tuaj.

Ne gjithashtu ofrojme nje CHAT me poshte ne kete faqe per te kontaktuar direkte per rezervim e biletave per ne Gjermani, i cili ju lejon te kontaktoni me nje nga agjentet tane te udhetimeve. Rezervoni sot bileta avioni per ne Gjermani dhe behuni gati qe neser te filloni nje udhetim te paharrueshme.

Pyetjet me te shpeshta

Zakonisht udhetimi nga Tirana ne Gjermani zgjat rreth 1 ore e 25 minuta pa ndalese.

Ne Bagazhet e dores lejohen kategori si Rroba – Kepuce – Veshmbathje – Laptop.

Ju mund te merrni parfume nese keni nje valixhe mbi 20kg qe e dorezoni ne chekin. nese keni nje valixhe te vogel ju nuk mund te merrni ne avion lende te lengshme mbi 30Grame

Biletat e Avionit mund te anullohen ne varesi te kompanise dhe klasit te mbyllyr pershembull klasi biznes gjithmon ofron mundesine e ndryshimit dhe kancelimit. Per me shume kontaktoni me stafin tone.

Per te udhetuar ne Gjermani ju duhet te jeni te paisur me Bileten tuaj te udhetimit – Rezervim hoteli ose Ftese nga nje i aferm ose mik ne Gjermani

Gjithmone kompanite ajrore vendosin cmimet e tyre cdo 3 muaj per te perfituar cmimet me te lira ju sygjerojme te planifikoni prenotoni 2 muaj para dates se udhetimit.

Biletat e Avionit ju mund ti porosisni online duke kontaktuar me ne tek chati me poshte ose ne numrin tone te telefonit.

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Destinacionet kryesore per fluturime ne Gjermani

Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.