Bileta Avioni Per Itali

Bileta Avioni Tirane Milano

Bileta Avioni per Itali Image from traveltriangle

Bileta Avioni itali Shqiperi

 

Bileta avioni per Itali Shqiperi dhe anasjelltas per Bileta Avioni Shqiperi itali ju mund te prenotoni keto destinacione : Milano Malpensa – Bolonja – Torino – Verona – Bari – Bergamo – Pisa – Roma – Firenze – Perugia – Rimini – Genova – Venecia.

Bileta avioni per itali cmimi varjon dhe nga muaji apo datat e perzgjedhura muaji me i lire per te udhetuar ne itali zakonisht eshte 15 Janar – 15 Mars.

Per te perfituar ofertat me te mira per bileta avioni Itali Shqiperi ose Bileta Avioni Shqiperi itali ne ju sygjerojme te rezervoni te pakten 45 dite para dates tuaj te udhetimit.

Agjensi Udhetimi Turistike Hima Travel – Te paret ne treg qe kemi reklamuar bileta low cost dhe qe vazhdojme te publikojme oferta turistike per udhetime me biletat me te lira per itali.

Bileta Avioni Shqiperi itali

Bileta Avioni per itali ju mund te zgjidhni nga lista e
meposhtme Ose Shikoni Ofertat e Pergjithshme Nga Shkupi – Prishtina etj

SHIKO OFERTAT E TJERA

Shqiperi Itali Bileta avioni te lira :

Tirane Malpensa -35.99€

Tirane Bologna -35.99€

Tirane Torino – 35.99€

Tirane Verona -35.99€

Tirane Bergamo -35.99€

Tirane Pisa -35.99 €

Tirane Roma- 55.99€

Tirane Firenze – 55.99€

Tirane Perugia -55.99€

Tirane Rimini  -55.99€

Tirane Genova  -55.99€

Tirane Venecia -55.99€

Ju Mund te Shikoni Ofertat e Pergjithshme Nga Shkupi – Prishtina etj

SHIKO OFERTAT E TJERA

Bileta Avioni Itali Shqiperi

Malpensa Tirane -35.99€

Bologna Tirane -35.99€

Torino Tirane – 35.99€

Verona Tirane -35.99€

Bergamo Tirane -35.99€

Pisa Tirane -35.99 €

Roma Tirane – 55.99€

Firenze Tirane – 55.99€

Perugia Tirane -55.99€

Rimini  Tirane -55.99€

Genova Tirane -55.99€

Venecia Tirane -55.99€

Ju Mund te Shikoni Ofertat e Pergjithshme Nga Shkupi – Prishtina etj

SHIKO OFERTAT E TJERA

Kompanite Ajrore per bileta avioni per itali

Bileta avioni per itali nga Tirana behen me kompanite e
meposhtme

Alitalia – Wizzair – Albawings – Airalbania

Bagazhet e Lejuara falas per bileta avioni per itali

Kompanite ajerore qe funksionojne ne shqiperi kane politika
te ndryshme sa I perket bagazheve te lejuara

Kompania Alitalia ofron bagazhe dore deri ne 8kg

Kompania Wizzair lejon bagazhe dore deri ne 8kg

Kompania Albawings lejon bagazhe dore deri ne 10k

Kompania AirAlbania ofron bagazh te plote 20kg +8kg cant dore dhe ne paketen e saj me ekonomike.

     Rreth Fluturimit per ne Itali

Mbushni çanten tuaj te shpines, caktoni fluturimin tuaj per ne Itali dhe behuni gati per nje aventure te pashembullt. Ne “Hima Travel” , kuptojme qe berja e planeve eshte pjesa interesante kur vjen koha per pushime tuaja ne Itali. 

Zgjedhja e vendndodhjes suaj, zbulimi i te gjitha gjerave interesante per te bere dhe Kerkimi I biletave per fluturime jane te gjitha nje pjese e krijimit te kujtimeve qe do te zgjasin pergjithmone. 

Nese jeni duke kerkuar per pushime ne itali me familjen ose nje udhetim te qete I/e vetem, kur kontaktoni Agjensi Turistike & udhetimi Hima Travel per te planifikuar udhetimin tuaj per ne Itali, do te gjeni menyra te shumta per te personalizuar udhetimin tuaj me ofertat tona te lira.

Bileta Avioni Online te lira.

Eshte koha per te gjetur Bileta avioni per itali me te mira per fluturime ne Itali Pavaresisht nese jeni ne kerkim per nje fluturim ne kryeqytetin e vendit ne Rome, ose do te preferonit te fluturoni diku ne nje vend rural, ju jeni te garantuar te gjeni destinacionin ideal per udhetimin tuaj ketu ne Hima Travel dhe cmimet me te mira per biletat e avionit. 

Ne jemi gati te ju ndihmojme te rezervoni bileta te lira ne kete vend qe nuk do ju kushtojne shume. Ne e dime qe ju doni te shpenzoni me shume gjate kohes se qendrimit ne itali se per biletat e avionit, kjo eshte arsyeja pse ne ju paraqesim nje larmi te madhe te biletave te lira ajrore, duke perfshire fluturimet e kthimit dhe rezervimet ne nje drejtim, per te siguruar qe planet tuaja te udhetimit ne Itali te qendrojne brenda buxhetit tuaj.

Ne pushimet tuaja ne Itali, ju patjeter qe do te njiheni ne kulturen e papare te ushqimeve ne itali dhe duke shijuar qendrat kulturore qe jane te pafund.

Rezervoni pushime ne Itali

Nese keni disa dite pushim ne axhenden tuaj, tani eshte nje
shans i mire per te rezervuar fluturime per ne Itali. Te jeni te sigute qe smartphone-in juaj do te mbushet plot me pamje te mrekullueshme gjithashtu dhe
barku juaj do shijoje ushqime te mrekullueshme te kuzhines italiane – eshte koha te shkoni atje! Organizoni aventuren tuaj ne Itali tani dhe pergatituni per nje udhetim te paharrueshem.

Kur eshte koha per te kerkuar fluturime drejt Italise qe pershtaten
me pritjet dhe axhenden tuaj, mos kerkoni me shume mjafton te kontaktoni ne nje nga opsionet qe ne ofrojme ne faqen tone dhe ne do ju ofrojme bileta avioni per ne itali me cmime me te lira. 

Thjesht zgjidhni datat tuaja te preferuara te udhetimit tani dhe na kontaktoni per te pare ofertat me te mira per bileta avioni per ne Itali.

Si te gjejme Bileta avioni per Itali te lira

Ketu ne Agjensi udhetimi & Turistike Hima Travel, ne jemi te perkushtuar t’ju ndihmojme te gjeni fluturime te lira per ne Itali. Kjo eshte arsyeja pse ne ju ofrojme nje perzgjedhje te gjere per bileta te avionit te lira, duke perfshire bileta avioni per itali vajtje-ardhje dhe bileta avioni per itali vetem vajtje.

Kur behet fjale per te gjetur fluturime ne Itali qe perputhen
me buxhetin tuaj dhe itinerarin e preferuar, mos kerkoni me shume se opsionet tona ketu. Ne ofrojme nje shumellojshmeri linjash ajrore, aeroporte dhe orare fluturimesh duke e bere me te lehte per ju qe te rezervoni bileten tuaj.

Ne gjithashtu ofrojme nje CHAT me poshte ne kete faqe per te kontaktuar direkte per rezervim e biletave per ne itali, i cili ju lejon te kontaktoni me nje nga agjentet tane te udhetimeve. Rezervoni sot bileta avioni per ne Itali dhe behuni gati qe neser te filloni nje udhetim te paharrueshme.

Zakonisht udhetimi nga Tirana ne Itali zgjat rreth 1 ore e 25 minuta pa ndalese.

Ne Bagazhet e dores lejohen kategori si Rroba – Kepuce – Veshmbathje – Laptop.

Ju mund te merrni parfume nese keni nje valixhe mbi 20kg qe e dorezoni ne chekin. nese keni nje valixhe te vogel ju nuk mund te merrni ne avion lende te lengshme mbi 30Grame

Biletat e Avionit mund te anullohen ne varesi te kompanise dhe klasit te mbyllyr pershembull klasi biznes gjithmon ofron mundesine e ndryshimit dhe kancelimit. Per me shume kontaktoni me stafin tone.

Per te udhetuar ne Itali ju duhet te jeni te paisur me Bileten tuaj te udhetimit – Rezervim hoteli ose Ftese nga nje i aferm ose mik ne Itali

Gjithmone kompanite ajrore vendosin cmimet e tyre cdo 3 muaj per te perfituar cmimet me te lira ju sygjerojme te planifikoni prenotoni 2 muaj para dates se udhetimit.

Biletat e Avionit ju mund ti porosisni online duke kontaktuar me ne tek chati me poshte ose ne numrin tone te telefonit.

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

DERGONI KERKESEN TUAJ !