fbpx

Bileta Autobusi Per Gjermani

Bileta Autobusi per gjermani

Bileta Autobusi Per Gjermani

Bileta Autobusi Tirane Gjermani
 
Bileta Autobusi Udhetime tokesore TIRANE Gjermani
 
Bileta Autobusi Nga Tirana per ne Gjermani Nisja behet ne 08:00 cdo te merkure te premte dhe te shtune.
 
Femijet (0-1.99vjec) jane falas
 
Femijet (2-11.99 vjec) kane 10 euro zbritje
 
Per rezervime na kontaktoni :
 
Tel : +355 69 70 21 103 
Bileta autobusi per Gjermani Cmimet dhe oraret.
Bileta autobusi tirane munchen 
Stacioni – (zob-hackebrucke)  
Cmimi- 80 Euro vajtje, 140 Euro Vajtje/Ardhje
 
BILETA AUTOBUSI Tirane ULM 
 
Stacioni : (Bofingen Fembushalltestelle Eberhard Finck str )
Cmimi – 80 euro vajtje, 150 euro vajtje/ardhje
Bileta Autobusi nga Gjermania Ulm Tirane Kthimi behet ne oren 13:00 CDO TE HENE TE MERKURE TE PREMTE DHE TE SHTUNE
 
BILETA AUTOBUSI Tirane STUTTGART
 
Stacioni : (APT Terminal ) 
Cmimi – 80 euro vajtje, 150 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 12:00 CDO TE HENE TE MERKURE TE PREMTE DHE TE SHTUNE
 
BILETA AUTOBUSI PER GJERMANI Tirane MANNHEIM 
Stacioni : (ZOB Heinrich-von-Stephan-str)
Cmimi – 100 euro vajtje, 160 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 10:00 CDO TE HENE TE MERKURE TE PREMTE DHE TE SHTUNE
 
Tirane FRANKFURT  
Stacioni : (Hbf Pforzheimerstr  Halt bereich E)
Cmimi  –  100 euro vajtje, 180 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 07:30 CDO TE HENE TE MERKURE TE PREMTE DHE TE SHTUNE
 
Tirane KOLN  
Stacioni : (APT Terminal 2)
Cmimi  – 100 euro vajtje, 180 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 06:00 CDO TE HENE TE MERKURE TE PREMTE DHE TE SHTUNE
 
BILETA AUTOBUSI PER GJERMANI Tirane DUSSLDORF
Stacioni : (Hbf West.Worringer Str)
Cmimi  – 100 euro vajtje, 180 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 05:00 TE MERKURE DHE TE SHTUNE
 
Tirane ESSEN
Stacioni : (HBF)
Cmimi  – 100 euro vajtje, 180 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 03:30 CDO TE HENE TE MERKURE TE PREMTE DHE TE SHTUNE
 
Tirane DORTMUND
Stacioni : (ZOB.Steinstr.39 )
Cmimi – 100 euro vajtje, 180 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 03:00 CDO TE MERKURE DHE TE SHTUNE
 
Tirane HANNOVER
Stacioni : (ZOB)
Cmimi – 120 euro vajtje, 200 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 01:30 CDO  TE MERKURE DHE TE SHTUNE
 
BILETA AUTOBUSI PER GJERMANI Tirane HAMBURG
Stacioni : (ZOB)
Cmimi – 120 euro vajtje, 200 euro vajtje/ardhje
 
Kthimet behen ne oren 01:30 CDO TE HENE TE MARTE DHE TE PREMTE
 
Per rezervime na kontaktoni :
 
Tel : +355 69 70 21 103 
 
Ose kontaktoni ne CHATIN me poshte ne te djathte.
 
1- Bileta Autobusi.
2- Deri në 2 bagazhe plus çante dore.
 
Mënyrat e Pagesës
 
Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degët E Raiffaisen Bank pa komisione nga ora 08:00 – 15:00.
 
Në rast se jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.
 
Adresa 1 : Tiranë , Tek kryqëzimi i Rrugës Muhamet Gjollesha me Myslym Shyrin, ndodhemi fiks përballë hyrjes së Myslym Shyrit.
 
Adresa 2 : Durrës : Rruga Aleksandër Goga , Përballë shkollës Eftali Koçi, 100 metra poshtë Drejtorisë së policisë Durrësit kur shkon për nga Muzeu i Dëshmorëve.
 
Tiranë.Cel : +355 69 70 21 10

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

DERGONI KERKESEN TUAJ !
Me te lexuarat