Bileta Avioni Per Prishtin

oferta nga prishtina
Bileta Avioni Per Prishtin
Shikoni dhe ofertat tona me nisje nga Tirana

Destinacionet per bileta avioni per Prishtin dhe anasjelltas Bileta Avioni nga Prishtina jane : Viene – Milano – Baden – Dortmund – Memmingen – Berlin – Munich – Stuttgart – Dusseldorf – Hamburg – Frankfurt – Hannover – Basel – Gjenev – Zyrih – Budapest – London – Stamboll – Oslo – Helsinki – Bruksel – Gothenburg – Malmo.

Cmimet per varjantet e mesiperme varjon dhe nga muaji apo datat e perzgjedhura muaji me i lire per te udhetuar ne Prishtin zakonisht eshte 15 Janar – 15 Mars.

Perfitoni ofertat me te mira per Bileta Avioni nga Prishtina ne ju sygjerojme te rezervoni 45 dite para udhetimit

Agjensi Udhetimi Turistike Hima Travel – Te paret ne treg qe kemi reklamuar bileta low cost dhe qe vazhdojme publikimin e ofertave turistike per udhetime me biletat me te lira per Prishtin.

Bileta Avioni Per Prishtin

Ju keni mundesine e perzgjedhjes nga lista e meposhtme destinacionet qe ju interesojne.

 • Milano Prishtin 34
 • Dortmund Prishtin 39
 • Memmingen Prishtin 39
 • Berlin Prishtin 46
 • Munich Prishtin 91
 • Stuttgart Prishtin 91
 • Dusseldorf Prishtin 99
 • Hamburg Prishtin 119
 • Frankfurt Prishtin 124
 • Hannover Prishtin 191
 • Basel Prishtin 41
 • Gjenev Prishtin 41
 • Zyrih Prishtin 109
 • Budapest Prishtin 43
 • London Prishtin 48
 • Stamboll Prishtin 49
 • Oslo Prishtin 79
 • Helsinki Prishtin 96
 • Bruksel Prishtin 134
 • Gothenburg Prishtin 158
 • Malmo Prishtin 163
Bileta Avioni Nga Prishtina
 • Prishtin Viene 34
 • Prishtin Milano 34
 • Prishtin Mulhause 39
 • Prishtin Baden 39
 • Prishtin Dortmund 39
 • Prishtin Memmingen 39
 • Prishtin Berlin 46
 • Prishtin Munich 91
  Prishtin Stuttgart 91
 • Prishtin Dusseldorf 99
 • Prishtin Hamburg 119
 • Prishtin Frankfurt 124
 • Prishtin Hannover 191
 • Prishtin Basel 41
 • Prishtin Gjenev 41
 • Prishtin Zyrih 109
 • Prishtin Budapest 43
 • Prishtin London 48
 • Prishtin Stamboll 49
 • Prishtin Oslo 79
 • Prishtin Helsinki 96
 • Prishtin Bruksel 134
 • Prishtin Gothenburg 158
 • Prishtin Malmo 163
Kompanite Ajrore Per Bileta Avioni Per Prishtine
Udhetimet nga dhe per ne Prishtin, Behen me kompanite e meposhtme.
Wizzair – Easyjet – Pegasus Airlines – Turkish Airlines

Bagazhet e Lejuara falas 

Kompanite ajerore qe funksionojne ne shqiperi kane politika
te ndryshme sa I perket bagazheve te lejuara

Kompania Easyjet ofron bagazhe dore deri ne 8kg

Kompania Wizzair lejon bagazhe dore deri ne 8kg

Kompania Pegasus lejon bagazhe dore deri ne 10k

Kompania Turkish Airlines ofron bagazh te plote 20kg +8kg cant dore dhe ne paketen e saj me ekonomike.

Rreth Fluturimit per ne Prishtine

Mbushni çanten tuaj te shpines, caktoni fluturimin tuaj per ne Prishtin dhe behuni gati per nje aventure te pashembullt. Ne “Hima Travel” , kuptojme qe berja e planeve eshte pjesa interesante kur vjen koha per pushime tuaja ne Prishtin. 

Zgjedhja e vendndodhjes suaj, zbulimi i te gjitha gjerave interesante per te bere dhe Kerkimi I biletave per fluturime jane te gjitha nje pjese e krijimit te kujtimeve qe do te zgjasin pergjithmone. 

Nese jeni duke kerkuar per pushime ne Prishtin me familjen ose nje udhetim te qete I/e vetem, kur kontaktoni Agjensi Turistike & udhetimi Hima Travel per te planifikuar udhetimin tuaj per ne Prishtin, do te gjeni menyra te shumta per te personalizuar udhetimin tuaj me ofertat tona te lira.

Bileta Avioni Online Te Lira

Eshte koha per te gjetur Bileta avioni me te mira per Prishtin. Pavaresisht nese jeni ne kerkim per nje fluturim ne kryeqytetin e vendit, ose do te preferonit te fluturoni diku ne nje vend rural, ju jeni te garantuar te gjeni destinacionin ideal per udhetimin tuaj ketu ne Hima Travel dhe cmimet me te mira per biletat e avionit. 

Ne jemi gati te ju ndihmojme te rezervoni bileta te lira ne kete vend qe nuk do ju kushtojne shume. Ne e dime qe ju doni te shpenzoni me shume gjate kohes se qendrimit ne Prishtin se per biletat e avionit, kjo eshte arsyeja pse ne ju paraqesim nje larmi te madhe te biletave te lira ajrore, duke perfshire fluturimet e kthimit dhe rezervimet ne nje drejtim, per te siguruar qe planet tuaja te udhetimit ne Prishtin te qendrojne brenda buxhetit tuaj.

Ne pushimet tuaja ne Prishtin , ju patjeter qe do te njiheni ne kulturen e papare te ushqimeve ne Prishtin dhe duke shijuar qendrat kulturore qe jane te pafund.

Rezervoni Pushime ne Prishtin

Nese keni disa dite pushim ne axhenden tuaj, tani eshte nje
shans i mire per te rezervuar fluturime per ne Prishtin . Te jeni te sigute qe smartphone-in juaj do te mbushet plot me pamje te mrekullueshme gjithashtu dhe
barku juaj do shijoje ushqime te mrekullueshme te kuzhines Gjermane- eshte koha te shkoni atje! Organizoni aventuren tuaj ne Prishtin tani dhe pergatituni per nje udhetim te paharrueshem.

Kur eshte koha per te kerkuar fluturime drejt Prishtin se qe pershtaten
me pritjet dhe axhenden tuaj, mos kerkoni me shume mjafton te kontaktoni ne nje nga opsionet qe ne ofrojme ne faqen tone dhe ne do ju ofrojme bileta avioni per ne Prishtin me cmime me te lira. 

Thjesht zgjidhni datat tuaja te preferuara te udhetimit tani dhe na kontaktoni per te pare ofertat me te mira per bileta avioni per ne Prishtin .

Si te gjejme bileta avioni nga prishtina te lira

Ketu ne Agjensi udhetimi & Turistike Hima Travel, ne jemi te perkushtuar t’ju ndihmojme te gjeni fluturime te lira per ne Prishtin . Kjo eshte arsyeja pse ne ju ofrojme nje perzgjedhje te gjere per bileta te avionit te lira, duke perfshire bileta avioni vajtje-ardhje dhe bileta avioni nga prishtina vetem vajtje.

Kur behet fjale per te gjetur fluturime ne Prishtin qe perputhen
me buxhetin tuaj dhe itinerarin e preferuar, mos kerkoni me shume se opsionet tona ketu. Ne ofrojme nje shumellojshmeri linjash ajrore, aeroporte dhe orare fluturimesh duke e bere me te lehte per ju qe te rezervoni bileten tuaj.

Ne gjithashtu ofrojme nje CHAT me poshte ne kete faqe per te kontaktuar direkte per rezervim e biletave per ne Prishtin , i cili ju lejon te kontaktoni me nje nga agjentet tane te udhetimeve. Rezervoni sot bileta avioni per ne Prishtin dhe behuni gati qe neser te filloni nje udhetim te paharrueshme.

Pyetjet me te shpeshta

Ne Bagazhet e dores lejohen kategori si Rroba – Kepuce – Veshmbathje – Laptop.

Ju mund te merrni parfume nese keni nje valixhe mbi 20kg qe e dorezoni ne chekin. nese keni nje valixhe te vogel ju nuk mund te merrni ne avion lende te lengshme mbi 30Grame

Biletat e Avionit mund te anullohen ne varesi te kompanise dhe klasit te mbyllyr pershembull klasi biznes gjithmon ofron mundesine e ndryshimit dhe kancelimit. Per me shume kontaktoni me stafin tone.

Gjithmone kompanite ajrore vendosin cmimet e tyre cdo 3 muaj per te perfituar cmimet me te lira ju sygjerojme te planifikoni prenotoni 2 muaj para dates se udhetimit.

Biletat e Avionit ju mund ti porosisni online duke kontaktuar me ne tek chati me poshte ose ne numrin tone te telefonit.

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Destinacionet kryesore per fluturime ne itali

Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

DERGONI KERKESEN TUAJ !