Category: Pushime Turistike Dimerore ne Kolashin

Bianca resort Kolashin - Hima Travel

Bianca Resort Kolashin

Hotel Bianca Resort & SPA Nje Vend Per te Perjetuar dhe Shijuar Jeten Pushime Ne Bianca Resort Bianca Resort & Spa Kolasin Table of Contents

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 70 21 103

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin