Pushime ne Turqi All Inclusive 2023

Pushime ne Turqi All Inclusive Hima Travel

Pushime ne Turqi All Inclusive 2023, Ju Ofrojme Pushime ne Turqi Destinacionet me te preferuara per pushime familjare si Belek , Kemer, Lara , Side , Alanya etj. 

Pushime ne Turqi 2023 Vijne Me, Oferta Per Turqi 2023 Earlybooking nga 30% deri ne 45% Zbritje tek hotelet. Rezervoni sa me pare ofertat tuaj duke na kontaktuar ne chatin me poshte ose ne numrat tane te telefonit.

 

Hima travel Logo

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne cdo vit udhetimet e tyre.

Resorte Ekonomike Cift

Antalia 2023

Cmimet me poshte jane per cift 2 te rritur, ne cmim perfshihet ( Fluturimi Vajtje-Ardhje / Akomodimi ne hotel / Koncepti All Inclusiv ose Ultra All Inclusive ne varesi te hotelit te perzgjedhur : Mengjes – Dreke – Darke + Pije  / Transferta Aeroport – Hotel – Aeroport. )

KUJDES : ofertat e meposhtme jan referenciale

Pasi te perzgjidhni hotelin kontaktoni me suportin tone per te konfirmuar cmimet.

Datat e Udhetimeve Me Charter Linje Direkte.

Korrik : 26, 29

Gusht :  10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31
 
Shtator : 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 24, 26, 28
 

1 – ► Grand Ring Hotel 5* , Kemer , All Inclusive

2 – ►  Alan Xafira Deluxe Resort & Spa 5* , Alania , Ultra All Inclusive

3 – ►  Sherwood Greenwood Resort 5* , Kemer , All Inclusive

4 – ► Club Nena 5* , Side, All Inclusive

5 – ►  Aria Resort & Spa 5* , Alania , Ultra All Inclusive

6 – ►  Karmir Resort & Spa 5* , Kemer , Ultra All Inclusive

 7 – ►  Dosinia Luxury Resort 5* , Kemer , Ultra All Inclusive

8 – ►  Diamond Premium Hotel & Spa 5* , Side  , Ultra All Inclusive

 9 – ►  Diamond Premium Hotel & Spa 5* , Side  , Ultra All Inclusive
 10 – ►  Seaden Sea Planet Resort & Spa 5* , Side  , All Inclusive
 • Foto Hoteli 
 • 26 – 1 Gusht 1603 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 1543 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 1495 €/Cifti
 

Resorte Standarte

Keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

1- ► Granada Luxury Okurcalar 5* , Alanya , Ultra All Inclusive
 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 1916 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 1800 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 1605 €/Cifti

 2 – ► Royal Alhambra Palace 5* , Side  , Ultra All Inclusive

 • Foto Hoteli 
 • 26 – 1 Gusht 1977 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 1851 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 1898 €/Cifti

3 – ► Club Mega Saray  5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 1987 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 1859 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 1847 €/Cifti

 4 – ► Limak Limra Resort & Spa 5* , Kemer , Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2043 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 1906 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 1558 €/Cifti

5 – ► Delphine Botanik Platinum 5* , Alania , All Inclusive

 • Foto Hoteli
 • 26 – 1 Gusht 2086 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 1942 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 1930 €/Cifti

6 – ► Mylome Luxury Hotel & Resort 5* , Alania , Ultra All Inclusive

 • Foto Hoteli
 • 26 – 1 Gusht 2128 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 1977 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 1987 €/Cifti

7 – ► Spice Hotel & Spa  5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2228 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2154 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2046 €/Cifti

8 – ► Sueno Hotels Golf 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2329 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2145 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2209 €/Cifti

9 – ► Selectum Family Resort Belek 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2408 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2210 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2249 €/Cifti

10 – ► Paloma Grida Resort & Spa 5* , Belek, Luxury Ultra All Inclusive 

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2440 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2237 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2000 €/Cifti
 

Resorte Luxury

keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

1 – ► Nirvana Cosmopolitan 5* , Lara , Local & Healthy All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2618 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2399 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2327 €/Cifti

2 – ► Papillon Zeugma Relaxury 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2652 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2414 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2369 €/Cifti

3 – ► Gloria Luxury 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2723 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2473 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2207 €/Cifti

4 – ► Susesi Luxury Resort 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 2931 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2646 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2691 €/Cifti

5 – ► Delphine Be Grand 5* , Lara , Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 3020 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 2720 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2590 €/Cifti

6 – ► Sueno Hotels Deluxe 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 3502 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 3122 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 3219 €/Cifti

7 – ► Selectum Luxury Resort 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 3525 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 3140 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 2958 €/Cifti

8 – ► Calista Luxury Resort 5* , Belek, A la carte All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 4710 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 4252 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 3966 €/Cifti

9 – ► Regnum Carya 5* , Belek, Ultra All Inclusive

 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 6900 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 5945 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 5343 €/Cifti
10 – ► Maxx Royal Resort 5* , Kemer , Maxx All Inclusive
 • Foto te hotelit
 • 26 – 1 Gusht 9846 €/Cifti
 • 3 – 8 Gusht 8408 €/Cifti
 • 2 – 8 Shtator 7722 €/Cifti
 

Te Perfshira ne listen e Hoteleve me poshte :

Udhetimi me chater ( linje direkte ) Tirane – Antalia ku nisja realizohet heret ne mengjesin dhe kthimi vone ne darke, pra ju jepet mundesia per ti shfrytezuar maksimalisht pushimet tuaja.

Akomodim ne hotele me 5* te nje standarti ekonomik, mesatar, luxury. 

Koncepti ne te gjitha keto hotele ofrohet ne Paketa All Inclusive ose Ultra All Inclusive cka do te thote ( mengjes, dreke, darke dhe pije pa limit I keni te perfshira gjate qendrimit tuaj ne resort. 

Ndryshimi Midis All Inclusiv dhe Ultra All Inclusiv eshte se All Inclusive Sherben 3 vakte Mengjes-Dreke-Darke ndersa Ultra All Inclusiv ofron Ushqim dhe pije 24 Ore.

Charteri per Pushime All Inclusive ne Turqi operon nga Muaji Maji deri ne Shtator.

Oferta per pushime ne turqi ju mund ti zgjidhni 7 ose me shume Dite qendrim

 

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 51 61 381

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin