fbpx

Pushime ne Turqi 2021

Pushime ne Turqi All Inclusive Hima Travel

Pushime në Antalya 2021

Pushime ne Antalya jane pushimet ideale,ne kete destinacion ju do te gjeni komoditetin e e pushimeve te mirefillta. 

Pushime ne Turqi ju mund te perzgjidhni midis shume opsioneve si Pushime ne Kemer – Alanya – Belek – Side – Lara – Tekirova etj.

Ne paketat per pushime verore 2021 ne turqi Antalya ju keni cdo gje te perfshire ne cmim duke filluar nga udhetimi me chater (linje direkte ) Tirane – Antalya ne oren 03:45 Am ku nisja realizohet heret ne mengjesin dhe kthimi aplikohet vone ne darke 23;55 Pm pra ju jepet mundesia per ti shftyezuar maksimalisht pushimet tuaja, Akomodimi ne hotele me 4 dhe 5*- te nje standarti ekonomik, mesatar, luxury. Koncepti ne te gjitha keto hotele ofrohet ne Paketa All Inlcusive cka do te thote ( mengjes, dreke, darke dhe pije pa limit I keni te perfshira per gjate gjithe qendrimit tuaj ne kete destinacion. Chateri pare eshte nisja ne date 26 maj.

Oferta per pushime ne turqi ju mund te zgjidhni te qendroni per nje periudhe 1 javore, 8 ditore, 10 ditore por gjithashtu ne ofrojme oferta per pushime te gjata dhe 14 ditore me charter.

Ne do ju listojme hotelet ne varesi te buxhetit tuaj. 

Opsionet per Pushime ne Turqi ju mund ti merrni direkte duke na kontaktuar ne chatin me poshte ose tek numri jone i telefonit.

Tiranë.Cel : +355 69 70 21 103

Lista meposhte Resortet me te bukura ne turqi jane te gjithe hotele te perzgjedhur prej nesh ju secilin qe do te zgjidhni prej tyre do te ngeleni te kenaqur. 

– Pushime Ekonomike ne Turqi Antalia –

Cmime (399€ – 499€/P)

► PGS ROSE RESIDENCE BEACH 5*, Kemer, All Inclusive 

► PGS HOTELS KIRIS RESORT 5*, Kemer, All Inclusive (

► FAME RESIDENCE BEACH, Kemer All Inclusive 

►UTOPIA BEACH CLUB 5, Alanja All Inclusive 

►THRONE BEACH RESORT & SPA 5* (ALANYA) All Inclsuive 

►SIDE ALEGRIA HOTEL & SPA (ONLY ADULT) 5* (Side) – Adults Only All Inclsuive

►SIDE CROWN SERENITY 5* Side, All Inclusive 

►SULTAN OF SIDE HOTEL 5* (Side),All Inclusive 

►SULTAN OF Dream 5* (Side),All Inclusive 

– Pushime All Inclusive ne Turqi Antalia Standarte –

Cmime 499€- 800€/P

► ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA5*- Alanya, All Inclusive

►QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5*- Alanya, All Inclusive

►MUKARNAS RESORT5*- Alanya, All Inclusive

►SENTIDO NUMA BAY 5**-Side, All Inclusive

►SEA PLANET RESORT & SPA**-Side, All Inclusive

►CLUB NENA**-Side, All Inclusive

►CRYSTAL AURA BEACH **-Kemer, All Inclusive

►SEADEN VALENTINE RESORT & SPA 5*-Side, All Inclusive

►GOLD ISLAND HOTEL 5**-Side, All Inclusive

►HAYDARPASA PALACE 5*-Side, All Inclusive

►STARLIGHT RESORT 5*-Side, All Inclusive

►LITORE RESORT HOTEL & SPA 5* Alanya, All Inclusive

► CLUB TURAN PRINCE WORLD 5*, Side, All Inclusive 

► EFTALIA MARIN RESORT HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive 

► ALKOCLAR EXCLUSIVE KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive

► CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES SPA 5*. Side, Ultra All Inclusive 

► LONG BEACH RESORT HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive 

► LONG BEACH HARMONY 5*, Alanya, Ultra All Inclusive)

► SIRIUS DELUXE HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive 

► KIRMAN BELAZUR RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive

► NASHIRA RESORT HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive 

– Pushime ne Hotele Luksoze ne Turqi Antalia –

Cmime mbi 800€/P

► CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► TRENDY LARA HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive

► Miranda Del Mar 5*,Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► DELPHIN DELUXE RESORT 5*, Alanya, Ultra All Incusive 

► ROYAL PALACE 5*, Lara, Ultra All Inclusive

► ROYAL ALHAMBRA PALACE 5*, Side, Ultra All Inclusive

► ROYAL DRAGON HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► ROYAL TAJ MAHAL HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► THE LAND OF LEGENDS 5*, Belek, Me mengjes ose Mengjes e Darke

► SPICE HOTEL SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► AMARA CLUB MARINE NATURE 5* Kemer, Ultra All Inclusive

► RIXOS SUNGATE 5, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)

► CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive

► ROYAL SEGINUS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive

► ROYAL WINGS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusve

► ROYAL ADAM & EVE 5*, Belek, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)

► BELLIS DELUXE HOTEL 5*, Belek, Ultra All Inclusive 

► DELPHIN PALACE HOTEL 5*,Lara, Ultra All Inclusive

► SUSESI LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive 

► SENSIMAR SIDE RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)

► DELPHIN DIVA PREMIERE HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive

► LIMAK LARA DELUXE RESORT HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive

► LARA BARUT COLLECTION 5*, Lara, Ultra All Inclusive

► DELPHIN BE GRAND RESORT 5*, Lara, Ultra All Inclusive

► DELPHIN IMPERIAL HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive

►AMARA DOLCE VITA 5 *Tekirova, Ultra All Inclusive

►RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*Tekirova, Ultra All Inclusive

► CALISTA LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive

► REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT 5*, Belek, Luxury All Inclusive

► TITANIC MARDAN PALACE HOTEL 5*, Lara, Golden All Inclusive 

Kujdes : Ne Ofrojme per Paketat turistike All Inclusive ne Turqi Ne Muajin Maj – Qershor – Korrik – Gusht – Shtator me charter linje direkte.

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

DERGONI KERKESEN TUAJ !
Me te lexuarat

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 70 21 103

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin