Maldive 2023

Paketa Individuale me nisje nga Europa ne Maldives

Cmimet me poshte jane per cift 2 te rritur, ne cmim perfshihet ( Fluturimi Vajtje-Ardhje / Akomodimi ne hotel / Koncepti Full Board ne varesi te hotelit te perzgjedhur : Mengjes – Dreke – Darke + Pije  / Transferta Aeroport – Hotel – Aeroport. )

Pasi te perzgjidhni hotelin kontaktoni me suportin tone per te konfirmuar cmimet.

KUJDES : Udhetimet mund te behen nga keto shtete

Italia / Austria / Gjermania / Belgjika / Zvicra / Anglia / Swedia / Norvegjia

Datat e Udhetimeve dhe hotelet jane perzgjedhja jone mund ti ndryshojme.

Nese ju keni pare nje hotel tjeter qe ju pelqen ne jua ofrojme dhe ate mjafton te kontaktoni me suportin tone.

Previous
Next

1- Malahini Kuda Bandos 4* Full Board

 • Foto Hoteli 
 • 6 – 12 Tetor 3300 €/Cifti
 • 10 – 16 Nentor  3600 €/Cifti
 •  9 – 14 Dhjetor  3950 €/Cifti
 • 17-23  Janar       4100 €/Cifti
  Rating: 4.5/5 · 1085 Reviews + Certifikate ekselence si Traveler Choise 2022
Previous
Next

2- Rahaa Resort 4* Full Board

 • Foto Hoteli 
 • 6 – 12 Tetor 3600 €/Cifti
 • 10 – 16 Nentor  3660 €/Cifti
 • 9 – 14  Dhjetor  3960 €/Cifti
 • 17-23  Janar       4180 €/Cifti
  Rating: 4.5/5 · ‎223 Reviews + Certifikate ekselence si traveler choise 2022
Previous
Next

3- Sun island Resort & Spa 5* Full Board

Previous
Next

4- Cinnamon Velifushi 5* Full Board

 • Foto Hoteli 
 • 6  – 12 Tetor  3990 €/Cifti
 • 10 – 16 Nentor 4990 €/Cifti
 • 9 – 14 Dhjetor  5090 €/Cifti
 • 17-23  Janar  5630 €/Cifti
  Rating: 4.5/5 · ‎223 Reviews + Certifikate ekselence si traveler choise 2022

Fluturimet mund te organizohen dhe nga vende te tjera si ” Kosova – Italia – Gjermania – Anglia – Zvicra etj ” 

SHPERNDAJE ME NJE MIK/MIKESHE QE TE NDANI UDHETIMIN BASHKE

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

Resorte Mesatare Maldives

Previous
Next

1- Medhufushi Island Resort 5* Full Board

Previous
Next

2- You & Me Maldives 5* Full Board

Previous
Next

3- Sheraton Full Moon Maldives 5*
Full Board

Previous
Next

4- The Standart Maldives 5*
Full Board

Previous
Next

5- Paradise Island Resort 5*
Full Board

Resorte Luxury Maldives

Previous
Next

1- Adaaran Prestige Water Villas 5*
Full Board

Previous
Next

2- The Sun Siyam Iru Fushi 5*
Full Board

Previous
Next

3- Amilla Resort Maldives 5*
Full Board

Previous
Next

4- Ayada Maldives 5*
Full Board

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email