Tag: air prishtina cmimet e biletave

oferta nga prishtina

Bileta Avioni Nga Prishtina

Bileta Avioni Nga Prishtina Bileta Avioni nga Prishtina FLUTURIME ME NISJE NGA PRISHTINA Shikoni dhe ofertat tona me nisje nga Tirana Prishtine – Basel 34€

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 70 21 103

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin