Tag: bileta nga prishtina

oferta nga prishtina

Bileta Avioni Nga Prishtina

Bileta Avioni Nga Prishtina Bileta Avioni nga Prishtina FLUTURIME ME NISJE NGA PRISHTINA Shikoni dhe ofertat tona me nisje nga Tirana Prishtine – Basel 34€

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 70 21 103

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin