Tag: Rixos Sungate 5*

Rixos Sungate

Rixos Sungate 5*- Antalya Kemer

Rixos Sungate Rixos Sungate – 5 ***** Rreth Hotelit : Rixos Sungate eshte hapur në vitin 2005 dhe eshte rinovuar në vitin 2012. Ndodhet në Beldibi,

Kontakt

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen

069 70 21 103

kontakt@himatravel.com

Sherbimet

Rreth Nesh

Politiakt e Privatesise

Kontrata Me Klientin