Udhetime Individuale

Udhetime Individuale 2 - 3 Ditore

Previous
Next

Udhetime individuale 2022 - 2023

Cmimet me poshte jane per PERSON akomodim ne dhome dyshe, ne cmim perfshihet ( Fluturimi Vajtje-Ardhje / Akomodimi ne Hotel / Siguracioni i Shendetit / Mengjesi ne Hotel.

KUJDES : cmimet ndryshojne pa paralajmerim.

Pasi te perzgjidhni hotelin kontaktoni me suportin tone per te konfirmuar cmimet.

VENECIA 2 Nete / 3 Dite

Datat e Udhetimeve dhe hotelet jane perzgjedhja jone mund ti ndryshojme por cmimi mund te rritet.

Nese ju keni pare nje hotel tjeter qe ju pelqen ne jua ofrojme dhe ate mjafton te kontaktoni me suportin tone.

 

1 – ► Tre Archi 3* , Venecia , Me Mengjes

 • Foto Hoteli 
 • 5 – 7 Dhjetor 165 €/P
 • 17 – 19 Janar 129 €/P
 • 7 – 9 Shkurt 125 €/P
ROMA 2 Nete / 3 Dite

2 – ► Tempio Di Pallade 3* , Rome , Me Mengjes

 • Foto Hoteli 
 • 12 – 14 Dhjetor 159 €/P
 • 23 – 25 Janar 145 €/P
 • 7 – 9 Shkurt 135 €/P
MILANO 2 Nete / 3 Dite

3 – ► Hotel The Best 2* , Milano , Me Mengjes

 • Foto Hoteli 
 • 5 – 7 Dhjetor 275 €/P
 • 16 – 18 Janar 155 €/P
 • 6 – 8 Shkurt 155 €/P
Nice 3 Nete / 4 Dite

4 – ► Byakko Nice Center 3* , Nice , Me Mengjes

5 – ► Villa Bougainville by HappyCulture 3* , Nice , Me Mengjes

6 – ► Hôtel Nap by HappyCulture 3* , Nice , Me Mengjes

Barcelona 3 Nete / 4 Dite

7 – ► Hotel Amrey Sant Pau 2* , Barcelone, Me Mengjes

8 – ► Hotel California 2* , Barcelone, Me Mengjes

9 – ► Hôtel Auto Hogar 2* , Barcelone, Me Mengjes

Vienna 4 Nete / 5 Dite

10 – ► Ibis Wien City 3* , Vienna , Me Mengjes

 • Foto Hoteli 
 • 23 – 27 Janar 191 €/P
 • 6 – 10 Shkurt 191 €/P
 • 24 – 27 Shkurt 214 €/P 3 Nete – 4 Dite
Nisje nga destinacione te tjera

Cmimet me lart jane me nisje nga Tirana.

Ofrojme dhe nisje nga vende te tjera si ” Italia – Gjermania – Anglia – Zvicra etj ” 

Per me shume info kontaktoni ne Instagram Ose Facebook

TEL – > 00355-069-70-21-103

Deshironi te Informoheni me shume ? Kontaktoni ne chat !

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 3 muaj i vlefshem nga data e nisjes.

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 10:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-47-67-427

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Udhetime Individuale 2023

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-47-67-427