Bileta Avioni Nga Shkupi

bileta avioni nga shkupi - hima travel

Bileta Avioni Nga Shkupi

Bileta Avioni nga Shkupi ju mund te gjeni per Destinacionet si : Rome – Bruksel – Bratislava – Kopenhagen – Basel – Paris – Budapest – Gothenburg – Stockholm – Malmo – Londer – Eindhoven – Zyrih.

Bileta avioni nga shkupi cmimi varjon dhe nga muaji apo datat e perzgjedhura, muaji me i lire per udhetime nga shkupi zakonisht eshte 15 Janar – 15 Mars.

Per te perfituar ofertat me te mira per bileta avioni nga Shkupi ne ju sygjerojme per rezervime te pakten 45 dite para udhetimit.

Agjensi Udhetimi Turistike Hima Travel – E para ne treg qe kemi reklamuar bileta low cost dhe qe vazhdojme e punojme per oferta turistike per udhetime me biletat me te lira nga Shkupi .

Ofertat me nisje nga Shkupi

ju mund te zgjidhni nga lista e meposhtme destinacionet qe ju interesojne

Bileta avioni Nga Shkupi te lira :

 • Shkup Rome 33
 • Shkup Bruksel 35
 • Shkup Bratislava 35
 • Shkup Kopenhagen 39
 • Shkup Basel Mulhouse 39
 • Shkup Paris 39
 • Shkup Budapest 39
 • Shkup Gothenburg 39
 • Shkup Stockholm 39
 • Shkup Malmo 44
 • Shkup Londer 39
 • Shkup Eindhoven 39
 • Shkup Zyrih 84

Bileta Avioni Per Shkup

 • Rome Shkup 33
 • Bruksel Shkup 35
 • Bratislava Shkup 35
 • Kopenhagen Shkup 39
 • Basel Mulhouse Shkup 39
 • Paris Shkup 39
 • Budapest Shkup 39
 • Gothenburg Shkup 39
 • Stockholm Shkup 39
 • Malmo Shkup  44
 • Londer Shkup 39
 • Eindhoven Shkup 39
 • Zyrih Shkup 84

Kompanite Ajrore per bileta avioni Nga Shkupi

Bileta avioni Nga Shkupi behen me kompanine Wizzair 

Bagazhet e Lejuara falas per bileta avioni nga Shkupi

Kompanite ajerore qe funksionojne ne shqiperi kane politika
te ndryshme sa I perket bagazheve qe lejojne.

Kompania Wizzair lejon bagazhe dore deri ne 8kg Falas.

Kundrejt pageses ekstra mund te shtoni bagazhe deri ne 32kg

     Rreth Fluturimit Nga Shkupi

Mbushni çanten tuaj te shpines, caktoni fluturimin tuaj per Nga Shkupi dhe behuni gati per nje aventure te pashembullt. Ne “Hima Travel” , kuptojme qe berja e planeve eshte pjesa interesante kur vjen koha per pushime tuaja Nga Shkupi ne Europe

Zgjedhja e vendndodhjes suaj, zbulimi i gjerave interesante dhe Kerkimi I biletave per fluturime Nga Shkupi jane te gjitha nje pjese e krijimit te kujtimeve qe do zgjasin pergjithmone. 

Nese jeni duke kerkuar per pushime Nga Shkupi me familjen ose nje udhetim te qete I/e vetem, kur kontaktoni Agjensi Turistike & udhetimi Hima Travel per planifikime per udhetimin tuaj ne Europe, do gjeni menyra te shumta per udhetimin tuaj me ofertat tona lire.

Bileta Avioni Online te lira

Eshte koha per Bileta avioni Nga Shkupi me te mira per fluturime ne Europe, pavaresisht nese jeni ne kerkim per nje fluturim ne kryeqytetin e vendit, ose do preferonit te fluturoni diku ne nje vend rural, ju jeni garantuar ne ju gjejme destinacionin ideal per udhetimin tuaj ketu ne Hima Travel dhe cmimet me te mira per biletat e avionit. 

Ne jemi gati per t’ju ndihmuar te rezervoni bileta te lira ne kete vend qe nuk do ju kushtojne shume. Ne e dime qe ju doni te shpenzoni me shume gjate kohes se qendrimit ne Europe se per biletat e avionit, kjo eshte arsyeja pse ne ju paraqesim nje larmi t’madhe per bileta te lira ajrore, duke perfshire fluturimet e kthimit dhe rezervimet ne nje drejtim, per te siguruar qe planet tuaja te udhetimit ne Europe t’jene brenda buxhetit tuaj.

Ne pushimet tuaja ne Gjermani, ju patjeter qe do keni mundesine per tu njohur me kulturen e papare te ushqimeve ne Europe dhe duke shijuar gjithashtu edhe qendrat kulturore qe jane pafund.

Rezervoni pushime nga Shkupi

Nese keni disa dite pushim ne axhenden tuaj, tani eshte nje
shans i mire per te rezervuar fluturime nga Shkupi. Ne jeni te sigute qe smartphone-in juaj do mbushet plot me pamje, nga vendet e mrekullueshme gjithashtu dhe
barku juaj do shijoje ushqime te mrekullueshme me mundesite qe ofron kuzhina Europiane – eshte koha per pushime! Organizoni aventuren tuaj ne Gjermani tani dhe pergatituni per nje udhetim qe sdo ta harroni kurre.

Kur eshte koha per kerkime per fluturime nga Shkupi qe pershtaten
me pritjet dhe axhenden tuaj, mos kerkoni me shume mjafton te kontaktoni ne nje nga opsionet qe ne ofrojme ne faqen tone dhe ne do ju ofrojme bileta avioni nga Shkupi me cmime low cost. 

Thjesht zgjidhni datat tuaja per udhetim tani dhe na kontaktoni qe t’ju shikojme ofertat me t’mira per bileta avioni nga Shkupi.

Si te gjejme Bileta avioni nga Shkupi te lira

Ketu ne Agjensi udhetimi & Turistike Hima Travel, ne jemi perkushtuar t’ju ndihmojme per rezultate qe ofrojne fluturime te lira nga Shkupi. Kjo eshte arsyeja pse ne ju ofrojme nje perzgjedhje te gjere per bileta te avionit te lira, duke perfshire bileta avioni nga Shkupi vajtje-ardhje dhe bileta avioni nga Shkupi vetem vajtje.

Kur behet fjale per te gjetur fluturime ne Gjermani qe perputhen
me buxhetin tuaj dhe itinerarin e preferuar, mos kerkoni me shume se opsionet tona ketu. Ne ofrojme nje shumellojshmeri linjash ajrore, aeroporte dhe orare fluturimesh duke e bere me t’lehte per ju qe t’rezervoni bileten tuaj.

Ne gjithashtu ofrojme nje CHAT me poshte ne kete faqe qe mund na kontaktoni direkte per rezervim e biletave nga Shkupi, i cili ju jep mundesine per nje kontakt me nje nga agjentet tane t’udhetimeve. Rezervoni sot bileta avioni per ne Gjermani dhe behuni gati qe neser t’filloni nje udhetim t’paharrueshme nga Shkupi39Basel Mulhous

Pyetjet me te shpeshta

Zakonisht udhetimi nga Shkupi ne Europe zgjat rreth 1 ore e 45 minuta pa ndalese.

Ne Bagazhet e dores lejohen kategori si Rroba – Kepuce – Veshmbathje – Laptop.

Ju mund te merrni parfume nese keni nje valixhe mbi 20kg qe e dorezoni ne chekin. nese keni nje valixhe te vogel ju nuk mund te merrni ne avion lende te lengshme mbi 30Grame

Biletat e Avionit mund te anullohen ne varesi te kompanise dhe klasit te mbyllyr pershembull klasi biznes gjithmon ofron mundesine e ndryshimit dhe kancelimit. Per me shume kontaktoni me stafin tone.

Per te udhetuar ne Gjermani ju duhet te jeni te paisur me Bileten tuaj te udhetimit – Rezervim hoteli ose Ftese nga nje i aferm ose mik ne Gjermani

Gjithmone kompanite ajrore vendosin cmimet e tyre cdo 3 muaj per te perfituar cmimet me te lira ju sygjerojme te planifikoni prenotoni 2 muaj para dates se udhetimit.

Biletat e Avionit ju mund ti porosisni online duke kontaktuar me ne tek chati me poshte ose ne numrin tone te telefonit.

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Destinacionet kryesore per fluturime nga Shkupi

Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

DERGONI KERKESEN TUAJ !