10 VITE HIMA TRAVEL Agjensi Turistike

Shikoni ofertat e fundit.

Bileta Avioni

 

Me Guide Pa Guide

Udhetime Turistike

Pushime Verore & Dimerore 

Paketa Turistike

Udhetimi Juaj FIllon Ketu

Bashkojuni mbi 16,000 Klienteve qe na besojne cdo vit udhetimet e tyre. Zbuloni ofertat me te mira dhe rezervoni tuajat sot.

Cmimet me te mira

Ne bashkepunim me furnitoret me te fuqishem ne Europe & Amerike sigurojme cmimet me te mira per ju. Udhetoni ne bote dhe zbuloni bukurite e fshehura.

Cfare thone Klientet ?

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next
0
Zyra Sherbimi (Tirane & Durres)​
0
Vite Eksperience​
0
Agjent ne sherbimin tuaj​
0
Kliente ne Vit

Dergo Kerkesen

Tel: + 355 069 70 21 103
Email: Kontakt@himatravel.com

Merni pergjigje ne kohe reale.

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen
MON-SAT 09:00 - 21:00,