Udhetime me nisje Nga Italia / Austria / Gjermania / Belgjika / Zvicra / Anglia / Swedia / Norvegjia

Pushime ne Antalia nga Europa 2023
Udhetim ne Korfuz nga italia
Pushime ne Korfuz nga Europa 2023
Pushime ne Dubai Nga italia 2023
Pushime ne Dubai nga Europa 2023
Pushime ne Maldive nga Europa 2023
Pushime ne Antalia nga Europa 2023
Pushime ne Maldive nga Europa 2023
Udhetim ne Korfuz nga italia
Pushime ne Korfuz nga Europa 2023
Pushime ne Dubai Nga italia 2023
Pushime ne Dubai nga Europa 2023

Udhetimi Juaj FIllon Ketu

Bashkojuni mbi 16,000 Klienteve qe na besojne cdo vit udhetimet e tyre. Zbuloni ofertat me te mira dhe rezervoni tuajat sot.

Cmimet me te mira

Ne bashkepunim me furnitoret me te fuqishem ne Europe & Amerike sigurojme cmimet me te mira per ju. Udhetoni ne bote dhe zbuloni bukurite e fshehura.

Mund te rezervoni lehtesisht nga italia
duke paguar nepermjet bankes.

(1,785 reviews) Ne Facebook Lexoni Cfare thone Klientet ?  

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next
0
Zyra Sherbimi (Tirane & Durres)​
0
Vite Eksperience​
0
Agjent ne sherbimin tuaj​
0
Kliente ne Vit

Dergo Kerkesen

Tel: + 355 069 70 21 101
Email: Kontakt@himatravel.com

Merni pergjigje ne kohe reale.

Rr.Myslym Shyri, Kryeqzimi me Muhamet Gjolleshen
MON-SAT 09:00 - 21:00,