Pushime ne Turqi All Inclusive 2023

Pushime ne Turqi All Inclusive 2023, Ju Ofrojme Pushime ne Turqi Destinacionet me te preferuara per pushime familjare si Belek , Kemer, Lara , Side , Alanya etj. 

Pushime ne Turqi 2023 Vijne Me, Oferta Per Turqi 2023 Earlybooking nga 30% deri ne 45% Zbritje tek hotelet. Rezervoni sa me pare ofertat tuaj duke na kontaktuar ne chatin me poshte ose ne numrat tane te telefonit.

Hima travel Logo

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne cdo vit udhetimet e tyre.

Cmimet me poshte jane referenciale per cift 2 te rritur, ne cmim perfshihet ( Akomodimi ne hotel / Koncepti All Inclusiv ose Ultra All Inclusive ne varesi te hotelit te perzgjedhur : Mengjes – Dreke – Darke + Pije  / Transferta Aeroport – Hotel – Aeroport. )

Pasi te perzgjidhni hotelin kontaktoni me suportin tone per te konfirmuar cmimet.

Udhetimi me avion ofrohet nga

Austria / Gjermania / Belgjika / Zvicra / Anglia / Swedia / Norvegjia

Ofertat skadojne per

Previous
Next

1- Grand Ring Hotel 5* , Kemer , All Inclusive

Previous
Next

2- Eftali Marin Resort 5* , Antalia , Ultra All Inclusive

Previous
Next

3- Sultan Of Dreams 5* , Side , All Inclusive

Previous
Next

4- Bosphorus Sorgun Hotel 5* , Side , All Inclusive

Previous
Next

5- Diamond Premium Hotel & Spa 5* , Side , Ultra All Inclusive

Previous
Next

6- Karmir Resort & Spa 5* , Kemer , Ultra All Inclusive

Previous
Next

7- Alan Xafira Deluxe Resort & Spa 5* , Alania , Ultra All Inclusive

Previous
Next

8- Dosinia Luxury Resort 5* , Kemer , Ultra All Inclusive

Previous
Next

9- Selectum Family Comfort 5* , Side, Ultra All Inclusive

Previous
Next

10- Pirate's Beach Club 5* , Kemer , Ultra All Inclusive

Previous
Next

11- Quattro Beach Resort & Spa 5* , Alania , Ultra All Inclusive

Previous
Next

12- Crystal Admiral Resort & Spa 5* , Side , Ultimate All Inclusive

Previous
Next

13- Starlight Resort Hotel 5* , Side , Ultra All Inclusive

Previous
Next

14- Haydarpasa Palace 5* Alanya , Ultra All Inclusive

Resorte Standarte

Keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

Previous
Next

1- Limak Limra Resort & Spa 5* Kemer , Ultra All Inclusive

Previous
Next

2- Granada Luxury Okurcalar 5* Alanya, Ultra All Inclusive

Previous
Next

3- Granada Luxury Avsallar 5* Alanya, Ultra All Inclusive

Previous
Next

4- Delphine Botanik Platinum 5* Alanya, All Inclusive

Previous
Next

5- Mylome Luxury Hotel 5* Alanya, Ultra All Inclusive

  • Foto Hoteli
  • 31 Maj – 6 Qershor 1779 €/Cifti
  • 7 – 13 Qershor 1812 €/Cifti
  • 5 – 11 Korrik 2199 €/Cifti
  • 2 – 8 Gusht 2219 €/Cifti
  • 1 – 7 Shtator 2075 €/Cifti
  • Rating: 4.5/5 · 920 Reviews
Previous
Next

6- Selectum Family Belek 5* Belek , Ultra All Inclusive

Previous
Next

7- PALOMA Grida Resort & Spa 5* Belek , Luxury Ultra All Inclusive

Previous
Next

8- Granada Luxury Belek 5* Belek , Ultra All Inclusive

Previous
Next

9- Rixos Premium Tekirova 5* Kemer , Ultra All Inclusive

Previous
Next

10- Ela Excellence 5* Belek , Ultra All Inclusive

Resorte Luxury

keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

Previous
Next

1- Selectum Luxury Resort 5* Belek , Ultra All Inclusive

Previous
Next

2- Sueno Deluxe Hotel 5* Belek , Deluxe All Inclusive

Previous
Next

3- Titanic Mardan Palace 5* Alanya , Palace All Inclusive

Previous
Next

4- Cullinian Golf & Resort 5* Belek , Ultra All Inclusive

Previous
Next

5- Gloria Serenity 5* Belek , Ultra All Inclusive

Previous
Next

6- Regnum Carya Golf & Spa 5* Belek , Luxury All Inclusive

Previous
Next

7- Maxx Royal Golf Resort 5* Belek , Maxx All Inclusive

Previous
Next

8- Maxx Royal Resort 5* Kemer , Maxx All Inclusive

keni nje pyetje ?

whatasap ose call 🙂

Te Perfshira ne listen e Hoteleve me poshte :

Udhetimi me chater ( linje direkte ) Tirane – Antalia ku nisja realizohet heret ne mengjesin dhe kthimi vone ne darke, pra ju jepet mundesia per ti shfrytezuar maksimalisht pushimet tuaja.

Akomodim ne hotele me 5* te nje standarti ekonomik, mesatar, luxury. 

Koncepti ne te gjitha keto hotele ofrohet ne Paketa All Inclusive ose Ultra All Inclusive cka do te thote ( mengjes, dreke, darke dhe pije pa limit I keni te perfshira gjate qendrimit tuaj ne resort. 

Ndryshimi Midis All Inclusiv dhe Ultra All Inclusiv eshte se All Inclusive Sherben 3 vakte Mengjes-Dreke-Darke ndersa Ultra All Inclusiv ofron Ushqim dhe pije 24 Ore.

Charteri per Pushime All Inclusive ne Turqi operon nga Muaji Maji deri ne Shtator.

Oferta per pushime ne turqi ju mund ti zgjidhni 7 ose me shume Dite qendrim

 

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email