Eftalia Marin Hotel

Eftalia Marin Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli me 5 yje pjese e zinxhirit te famshem eftalia, i ndodhur e zonen turistke te Alanya u ofron te ftuareve te tij nje cilesi te jashtezakonshme sherbimi dhe infrastrukturen me moderne ne brigjet e Detit Mesdhe.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi privat me rere dhe guralece, ndodhet pertej rruges, permes nje kalimi nentokesor. Peshqire plazhi, çadra dhe dysheke jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 110 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli perbehet nga dy ndertesa kryesore 5-kateshe dhe tre ndertesa 2-kateshe. Ne total hoteli eftalia Marin ka 491 dhoma.

– 95 dhoma standarde (maks. 2 + 2 persona, dhoma gjumi, banjo)

– 135 dhoma standarde te medha (maks. 2 + 2 ose 3 + 1 persona, dhoma gjumi, banjo)

– 193 dhoma familjare A (maks. 5 + 1 persona, 2 dhoma gjumi, banjo)

– 12 standarde swim up (maks. 2 + 1 persona, dhoma gjumi, banjo, hyrje ne pishine)

– 56 duplex swim-up  (maks. 5 + 1 persona), 2 dhoma gjumi, 2 banjo, hyrje ne pishine) 

– 5 dhoma per personat me aftesi te kufizuara (maks. 2 + 1 persona, dhoma gjumi, banjo)

Dhoma kane banje / dush, tharese flokesh, kondicioner i ndare, minibar (mbushet çdo 2 dite), TV (ka kanale muzikore), Wi-Fi, telefon (me pagese), set per te bere çaj / kafe dhe ballkon / tarrace.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon ne sherbimin Ultra All Inclusive: mengjes (bufe), mengjesi vone, snack gjate gjithe dites, kafe / çaj dhe pasta, pije alkoolike lokale, pije alkoolike te importuara, pije alkoolike lokale, lengje te fresketa, kafe turke – per nje tarife.

Restoranti kryesor – kuzhina nderkombetare, 1250 persona, 2 restorante A la Carte dhe 8 bare.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te shumta argetimi,  2 pishina te jashtme, 2 pishina te mbyllura (1 – per femije), park ujor, Qendra Spa (banje turke, sauna; dhome me avull, masazh, xhakuzi – me tarife), palester, amfiteatri, disko, Muzike LIVe, animacione, volejboll plazhi, shigjetat, pingpong, fushe futbolli, bilardo (me pagese), salla e lojerave (me pagese), gjimnastike, vaterpol, ski ne uje (me pagese, kanoe (me pagese), jet ski (me pagese), etj.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI