Concordia Celes Hotel

Concordia Celes Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli Concordia Celes eshte i vendosur ne Okurcalar, Alanya, 70 km nga aeroporti Gazipasha, 105 km nga qendra e Antalya, 35 km nga Alanya, 28 km nga Manavgat dhe 30 km nga Side. 

Hoteli ju ofron nje pushim qe shkon pertej endrrave tuaja me sherbimin e tij te kualifikuar. 

Nese doni pershtypje te shkelqyera, romance, momente te paharrueshme, atehere ky eshte vendi per ju. Hoteli CONCORDIA Celes eshte nje zgjedhje e shkelqyeshme.

Hotel nderthur nje koncept te ri pushimesh me bukurite unike te Mesdheut, do t’ju ofroje sherbimin me te mire me dhomat e tij te restauruara te rehatshme, hollin, restorantin, vendet e uljes dhe pajisjet teknike te azhurnuara. Hoteli po pret qe t’ju ofroje sherbimet e tij me te mira.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazh me rere private 50 m. Perdorimi i shezlloneve, çadrat dhe dysheket e plazhit jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 95 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Zona e hotelit eshte 16,000 m2, ndertesa kryesore: 5,600 m2. 

Hoteli ka 402 dhoma: 357 dhoma standarde, 25 dhoma familjare, 20 suita Junior. Te gjitha dhomat kane: ballkon, kondicioner, banjo, telefon, TV satelitor, minibar, kasaforte, tharese flokesh, Wi-Fi.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte All Inclusive – mengjesi, dreka dhe darka ne forme bufeje. Snacks, kafe/çaj dhe biskota,  ne kohe te caktuar te dites. 

Restoranti kryesor i hotelit ofron nje zgjedhje te gjere te kuzhines nderkombetare dhe turke.

Baret ofrojne nje perzgjedhje te gjere te vererave dhe koktejeve, kafe turke, akullore, lengje.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te shumta argetimi, pishine e hapur, pishine te brendshme, pishina te brendshme dhe te jashtme per femije, 2 rreshqitese uji, banje turke, sauna, palester, gjimnastike, basketboll, volejboll, bilardo,  tenis, pingpong, mini futboll, disko, sporte ujore ne plazh.

Hoteli ofron aktivitete ditore dhe shfaqje natën.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI