Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa – 5 *****

Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Rreth Hotelit :

Hoteli Sunmelia Beach ndodhet 10 km nga Side dhe Mangavat. Eshte hotel me 5 yje dhe ofron sherbim All Inclusive. Me nje siperfaqe prej 70.000 m2 ky resort i mrekullueshem ofron cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj. 

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli Sunmelia Beach posedon plazhin e saj privat – me rere dhe guralece, shazllonet, cadrat e diellit per plazh jane pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 70 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli posedon ne total 471 dhoma, perfshire 325 dhoma Standarte (6 nga te cilat per persona me nevoja te vacanta), 74 dhoma familjare, 57 conncection rooms dhe 5 suita. 

Dhomat jane te pajisura me aksesoret e nevojshme per akomodim sa me te rehatshem: kondicioner, TV me satelit, telefon, minibar, tharese flokesh. 

Ushqim dhe pije

Sunmelia Beach ka restorantin kryesor me kapacitet prej 1700 vende. All inclusive – bufe e hapur per mengjes, mengjes i vone, dreke, pasdite embelsira, çaj, kafe, darke, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak (vetem nje here gjate qendrimit.

A’la Carte Restorantet me kuzhine tradicionale turke, iltaliane, kineze e meksikane.

Gjithashtu pjese e hotelit jane baret luksoze Lobby Bar, Snack Bar, Pool Bar, Beach Bar, etj.

Ne disko pijet jane me pagese extra.

Sport & Argëtim

Hoteli ka pishinat e jashtme dhe te brendshme per te rriturit dhe femije, rreshqitese ne uje, banje Turke, sauna, qender fitnesi, ping pong jane pa pagese. 

Me pagese: Masazh, sportet ujore, Qendra Wellness& SPA, bilardo. 

Programet argetuese gjate dites, dhe ne mbremje show programe. Mini klube per femije nga mosha 11-15 vjet.

 

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Destinacionet me te preferuara ne TURQI