Seaden Sea Planet Resort & Spa

Seaden Sea Planet Resort & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Ky hotel mahnites eshte inaguruar ne Prill te vitit 2013, si investim i katert i hoteleve Seaden. Hoteli eshte i vendosur ne Qendren e turizmit Kazilot dhe ofron sherbim All Inclusive.  

Me nje arkitekture mbreslenese Sea Planet Resort & Spa ofron kushte luksoze dhe nje nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Sea Planet Resort & Spa posedon plazhin e saj privat – me rere dhe guralece, shazllonet, cadrat e diellit per plazh jane pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 72 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Dhomat jane te dizenjuara me shume shije dhe te bera enkas per t’ju ofruar rehati dhe qetesi gjate pushimeve tuaja.

Resorti luksoz disponon 130 dhoma standarde me pamje nga deti (30 m2), 155 dhoma me pamje anesore nga deti (30 m2), 172 dhoma familjare (50 m2), 18 dhoma familjare me pamje nga parku (64 m2), 5 dhoma per persona me aftesi te kufizuar (30 m2). 

Dhomat standarde me pamje nga deti dhe ato me pamje anesore nga deti  jane te pajisura me celes elektronik, ajer te kondicionuar, ballkon, telefon me linje direkte, sistem alarmi kunder zjarrit, LCD TV,  kanale satelitore, kasaforte (ekstra pagese), minibar, vaske, telefon te dyte ne tualet. 

Dhomat familjare kane dy dhoma te ndara te pajisura me LCD TV, celes elektronik per deren, ajer te kodnicionuar, ballkon, telefon me dalje direkte, sistem alarmi kundrazjarrit, kanale satleitore, kasaforte (ekstra pagese), minibar, vakse, telefon te dyte ne tualet. 

Ushqim dhe pije

Sea Planet Resort ofron nje restorant qendror ku sherbehen vaktet kryesore ne sistemin bufe, 4 restorante A la Carte si dhe bare te ndryshme ne holl, afer pishines etj. 

Te restorantet A la Carte mund te rezervoni nje here ne jave, nevojitet te behet nje rezervim paraprak. Ne keta restorant do te gjeni gatime speciale te kuzhines osmane, aziatike, italiane dhe prodhime deti. Ne baret e resortit sherbehen pije alkolike vendase dhe joalkolike deri ne mesnate.

Sport & Argëtim

Gjate pushimit tuaj do argetoheni nga nje grup profesionistesh animatore qe do t’ju bejne pushimet tuaja te paharrueshme. 

Resorti ju ofron nje pishine te madhe te jashtme, pishine per femije, aqua park me 6 rreshqitese dhe pishine te brenshme, qender fitnesi, qender lojerash elektronike, bowling, ping – pong, kend interneti

Qender SPA 2500 m2 e cila perfshin: 1 banjo me avull, 2 sauna, 1 VIP hamam per 2 persona, 1 Hamam te pergjithshem, 12 dhoma te medha masazhesh, 1 dhome per kujdesin ndaj lekures

Kend lojerash, programe argetimi per femijet, miniklub, vakte te pershtatshme per femije, skuader animimi etj.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI