Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa 5* , Side , All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 690
 • 2 – 8 Korrik 746
 • 3 – 9 Gusht 803

Rreth Hotelit :

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa ndodhet ne bregdetin e Sides dhe ju ofron nje pamje mbreslenese te ujerave te kristalta te Mesdheut. Hoteli eshte vlersuar me shume cmime nga operatore dhe sondazhe online per mikepritjen, organizimin dhe shume sherbime te tjera. Hoteli mban edhe flamurin e kalter per plazhin unik ne Side.

Me arkitekturen e tij te vecante dhe bukurine e jashtezakonshme te mjedisit, hoteli eshte me te vertete nje parajse per çiftet e te gjitha moshave dhe familjeve me femije – duke ofruar nje plazh privat me rere me gjatesi 150 m dhe gjeresi 50 m si dhe nje larmi pishinash.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli posedon plazhin e tij privat me rere, shazllonet, cadrat e diellit per plazh jane pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 65 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli eshte i perbere nga ndertesa kryesore me 4 kate, nga 1 ndertese shtese dhe 4 blloqe me tarrace dhe ofron:

Dhoma standarte (22m², max.2+1pax)

Dhoma standarde me tarrace (25m², 2+1pax, afer plazhit dhe me pamje nga deti)

Deluxe dhoma me tarrace (28m², 2+2pax afer plazhit dhe me pamje nga deti me terace)

Deluxe dhoma per Muaj te Mjaltit (28m², max.2pax, me pamje nga deti dhe prane detit me Jacuzzi)

Suite (42m², max.4pax, nje dhome gjumi, nje dhome e ndejes, ballkon i gjere, laminat ne dysheme ne dhomen e gjumit dhe mermer ne dhomen e ndejes)

Dhoma Familjare (35 – 42m², max.4pax, dy dhoma gjumi me dere ndarese ne mes, dy dusha ne banje).

Te gjitha dhomat jane me banje private me vaske/dush, tharese flokesh, kondicioner, telefon direkt, mini bar (pije jo-alkoolike dhe uje rimbushen çdo dite), set per kafe dhe çaj, arke, TV LCD satelitor dhe kanale muzikore, WI-FI internet, qilim ose laminat ne dysheme, ballkon apo tarrace.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me shervimin Ultra All Incusive– 24 ore sherbim me ushqim dhe pije. Bufe e hapur per mengjes, mengjes i vonshem, ushqime te lehta gjate dites, dreka, sherbim me akullore prane pishines, koha per kafe, darka.

Te restorantet A la Carte mund te rezervoni nje here gjate qendrimit, nevojitet te behet nje rezervim paraprak. Te gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike lokale dhe standarde te importuara, sherbimi ne dhome nga 02.00 – 06.00. 

Me pagese: pijet speciale te importuara, shampanje, pijet ne shishe, lengu i fresket frutash, pijet energjike, pijet alkoolike te importuara nga ora 01.00 – 10.00, sherbimi ne dhome. (Restauranti ne mbremje me kod te veshjes).

Restoranti kryesore me bufe te hapur, A’la Carte restorantet Halikamas – restorant peshku, Ehl–I keyf – restorant Turk, L’Aspendos – kuzhine Italiane, Phaselis – BBQ, La Casita – kuzhine Meksikane, bare pergjate kompleksit hotelierik, Disko Bar. 

Sport & Argëtim

Argetim dhe aktivitete te ndryshme gjate dites dhe ne mbremje performanca te ndryshme nga profesioniste. 

Pishine e jashtme dhe e brendshme, rreshqitese ne uje, banje Turke, saune, dhoma me avull, qender fitnesi, 8 fusha tenisi, volejboll plazhi, ping-pong, biliardo, mini futboll. 

Programe argetuese gjate dites, gara te ndryshme prane pishines dhe ne plazh me ekipe profesionale, ne mbremje show programe. Mini klub per femije me programe te veçanta.

Me pagese: sportet ujore, ndriçimi me pajisje dhe ore tenisi, masazhi, qendra SPA, bowling, biliardo.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI