Kahya Aqua Resort and Spa

Kahya Aqua Resort and Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli me 5 yje Kahya Aqua Resort and Spa, ndodhet ne nje zone piktoreske te periferise Alanya ne Payallar, u ofron mysafireve nje pervoje luksoze te pushimeve ne plazh dhe ka nje siperfaqe prej 30,000 m².

Me nje plazh privat, nje park ujor dhe sherbime dhe pajisje te klasit te pare, Kahya Resort krenohet me nje kombinim ideal te aventures dhe relaksimit per çiftet dhe familjet gjithashtu.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij privat.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 105 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

447 dhomat e hotelit Kahya jane elegante me te gjitha pajisjet moderne te nevojshme per nje qendrim te rehatshem dhe relaksues. 

Ne varesi te llojit te dhomes se rezervuar, ju mund te shijoni pamje mbreselenese te plota ose anesore nga detit nga komoditeti i ballkonit tuaj. 

Gjithshtu perfshijne nje TV satelitor, telefon, minibr, banja, tharse flokesh dhe nese keni nevoje per nje dhome me te madhe, rezervoni nje Suite Junior dhe shijoni nje zone shtese.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte All Inclusive – mengjesi, dreka dhe darka ne forme bufeje. Gjate dites snacks, pasdite kafe/çaj dhe biskota, snack gjate mesnates. Pijet lokale dhe disa te importuara ne dispozicion, minibari mbushet cdo dite me uje dhe pije jo alkoolike.

Opsionet e darkes perfshijne bufe dhe restorante à la carte  me kuzhine turke dhe nderkombetare. Baret sherben nje shumellojshmeri te pijeve gjate dites.

Sport & Argëtim

Resorti perfshin pishina te medha ne natyre, rreshqitese uji, nje qender spa. Qendra spa ofron nje banje turke, sauna dhe masazhe per relaksim. Ofrohen gjithashtu qendra e fitnesit, bocia, pilates, yoga, volejboll plazhi, gjimnastike uji, pingpong, bilardo, jet ski, etj.

Hoteli ofron aktivitete ditore dhe shfaqje natën.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI