Mukarnas Resort & Spa

Mukarnas Resort & Spa – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Mukarnas Resort & Spa Hotel 5* , Alanya , Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 681
 • 2 – 8 Korrik 796
 • 3 – 9 Gusht 796

Rreth Hotelit :

Mukarnas Resort, nje hotel modern dhe me nje arkitekture te veçante, ndodhet 40 km nga Alanya, ne fshatin e vogel turistik Okurcalar. Siperfaqja e pergjithshme e hotelit eshte 40.000 m².

Ju pa dyshim do te mbeteni te kenaqur me pushimet tuaja ne Mukarnas.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi me guralece,  ndodhet rreth 400 metra nga ndertesa kryesore. Cerfifikuar me nje Flamur Blu, nje çmim qe jepet çdo vit per plazhet, uji i te cilave ploteson standarde te larta cilesie.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 90 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 425 dhoma komode, nga te cilat 50 perqind e te cilave kane pamje nga deti. Te gjitha dhomat jane te dekoruara ne stil modern dhe shume luksoz. 

Kane ballkon, banje me vaske, WC, tharese flokesh, linje direkte telefonike, minibar, TV/Sat, kasaforte, klimatizim qendror, set per kafe dhe caj.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive – mengjesi, dreka dhe darka ne forme bufeje. Gjate dites snacks, pasdite kafe/çaj dhe biskota, snack gjate mesnates. Pijet lokale dhe disa te importuara ne dispozicion, minibari mbushet cdo dite me uje dhe pije jo alkoolike.

Hoteli permban restorantin me terrace te jashtme te gjere i cili ka 1100 vende, si dhe 3 restorante A’la carte, Snack Bar (afer pishines) per 150 vende dhe 6 bare.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron 4 pishina (pishine e brendshme; pishine e jashtme kryesore; pishine me rreshqitese per te rriturit, pishine per femije me rreshqitese), animacione gjate dites dhe mbremjes.

Loje me birila, minigolf, bilardo, kinema, internet cafe, mini klub, hamam turk, sauna, qender Spa , kend per masazhe, jacuzzi. 

Per femijet gjithashtu ofron: pishine te ndare per femije, animacione, argetim, miniklub, minidisco. Dado, me pagese sipas kerkeses.

Hoteli ofron aktivitete ditore dhe shfaqje natën.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI