Mylome Luxury Hotel & Resort

Mylome Luxury Hotel & Resort – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Mylome Luxury Hotel & Resort 5* , Alanya , Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 727
 • 2 – 8 Korrik 837
 • 3 – 9 Gusht 877

Rreth Hotelit :

Mylome Luxury Hotel & Resort eshte i vendosur ne Okurcalar, rreth 33 km nga qendra e Alanya dhe 30 km nga qyteti i Side.

Hoteli luksoz eshte hapur ne vitin 2020 dhe mbulon nje siperfaqe prej 30,000 m².

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli eshte i vendosur ne plazhin e tij me rere.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 100 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Mylome Luxury Hotel & Resort  ka gjithsej 456 njesi akomodimi (standarde, familjare,  superior swim up, family swim up, si dhe dhoma per njerezit me nevoja te veçanta), prej te cilave 90% kane pamje nga deti.

Te gjitha dhomat kane nje banjo me dush, telefon, mini bar, kasaforte, tharese flokesh, kondicioner qendror, TV, set per kafe dhe çaj, ballkon, laminat ose parket.

Dhomat standarde jane 30 – 35m² dhe kane nje krevat dopio ose dy krevate teke.

Dhomat superiore jane 33 – 40m² dhe kane nje krevat dopio dhe nje krevat teke ose nje tjeter krevat dopio.

Swim up rooms mund te jene Superiore ose Familjare. Kjo varet nga madhesia e dhomes, si dhe numri dhe lloji i shtreterve. 

Dhomat familjare jane 50m² dhe kane nje krevat dopio dhe dy krevate teke.

Dhomat per personat me nevoja te veçanta jane me madhesi 35m²  dhe kane nje krevat dopio.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive:  mengjes, mengjes i vone, dreke, darke, snack ne mesnate (vete-sherbim, zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor). 

Ne pjese te caktuara te dites, snack te ndryshme dhe vakte te lehta si qebape, petulla ose pite turke, fruta, akullore, pica, embelsira dhe burger me patate te skuqura jane planifikuar gjithashtu ne vende te ndryshme. 

Lengjet, uji, pijet alkoolike te buta dhe lokale, si dhe disa pije alkoolike te importuara jane perfshire ne koncept.

Hoteli ka nje restorant kryesor, si dhe 5 restorante à la carte, restorante snack, nje bistro dhe embelsira, si dhe 7 bare, njeri prej te cileve sherben si disko.

Sport & Argëtim

Hoteli ka nje pishine te madhe te jashtme prej 990m², 2 pishina te mbyllura, te cilat ngrohen (nga te cilat nje per femije), pishine Aqua me disa rreshqitese, pishine gjysme olimpike, park ujor per femije dhe pishine per te rritur. 

Aktivitetet perfshijne: gjimnastike ne uje, bocce, shigjeta, pingpong, volejboll plazhi, basketboll.

Perveç pishinave, te brendshme dhe te jashtme, hoteli ka nje qender fitnesi, si dhe nje qender Spa & Wellness, ka nje sauna, banje turke, xhakuzi dhe pishine te brendshme, masazhe dhe trajtime ne Qendren e Bukurise.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI