Delphin Deluxe Resort

Delphin Deluxe Resort – 5 *****

Rreth Hotelit :

Delphin Deluxe Resort ndodhet ne Alanya, Okurcalar, ne plazhin e tij, rreth 32 km nga Alanya dhe Side. Hoteli ka nje siperfaqe prej 50,000 m².

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e vet me guralece me rere. Çadrat, karriget ne dysheme, dysheket dhe peshqiret jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 90 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 416 dhoma standarde ne ndertesen kryesore, 79 dhoma familjare dhe 3 dhoma standarde ne ndertesen e aneksit, 5 dhoma te pershtatura per njerezit me nevoja te veçanta.

Dhomat standarde (27m²) kane ajer te kondicionuar qendror, kasaforte, mini bar, TV satelitor me kanale muzikore, banjo me vaske, tharese flokesh, internet Wi-Fi, telefon, ballkon. Dhoma familjare (43m²) perbehet nga 2 dhoma gjumi.

Ushqim dhe pije

Hoteli ka nje sherbim Ultra All Inclusive, vete-sherbim – zgjedhje e disa pjatave sipas rregullave te hotelit ne restorantin kryesor: mengjes, mengjes i vone, dreke, darke dhe snack ne mesnate ne “Delphin Pub”. 

Koncepti perfshin gjithashtu pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale, pije te ngrohta, Barbecue, fast food, kafe, embelsira, akullore ne kohe te ndryshme te dites, lengje te fresketa frutash.

Restoranti kryesor Delphin, 7 restorante à la carte dhe 19 bare. Femijet nen moshen 15 vjeç nuk lejohen te perdorin restorantin à la carte.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te shume argetimi dhe ka 3 pishina te medha te jashtme (nje i brendshem), 2 me rreshqitese, 2 pishina per femije, qender fitnesi, gjimnastike, gjimnastike uji, fusha tenisi ( ndriçimi per fusha tenisi ne mbremje-me rezervim), pingpong, volejboll plazhi, vaterpol, shigjeta, animacione dhe programe ditore dhe ne mbremje, muzike live. 

Banje turke (hamami), palester, banje me avull dhe sauna, Spa, xhakuzi, qender bukurie, trajtime, peeling, masazhe, terapi. 

Per femijet gjithashtu ka mini klub, shesh lojrash, park defrimi, mini disko, kinema, animacione.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI