Haydarpasha Palace

Haydarpasha Palace – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Haydarpasha Palace Resort 5* , Alanya , Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 669
 • 2 – 8 Korrik 786
 • 3 – 9 Gusht 786

Rreth Hotelit :

Haydarpasha Palace me 5 yje eshte nje hotel luksoz ku mund te shijoni pushime relaksuese dhe te paharrueshme. Ndodhet ne Türkler, rreth 20 km nga qendra e Alanya. 

Ky hotel i mrekullueshem eshte hapur ne vitin 2016 dhe mbulon nje siperfaqe prej 37,000 m².

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij me guralece me rere qe ndodhet perballe hotelit ( 200m nga hoteli) ne te cilin te çon nje kalim nentokesor. 

Perdorimi i cadrave, karrigeve ne shesh, dyshekeve dhe peshqireve eshte falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 100 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 592 dhoma (76 dhoma ekonomike, 210 dhoma standarde, 5 dhoma per njerezit me nevoja te veçanta, 109 dhoma superiore, 112 dhoma duplexe familjare, 44 dhoma familjare “Family A” dhe 36 dhoma familjare “Family B”).

Te gjitha dhomat standarde kane ajer te kondicionuar qendror, krevate double ose twin, kasaforte, mini bar, TV satelitor, banjo me dush / vaske, tharese flokesh, linje telefonike direkte ne dhome dhe ne banjo, Wi-Fi falas, set per kafe dhe caj, laminat dhe ballkon.

Dhomat standarde kane nje siperfaqe prej rreth 26-32m². Dhomat familjare (duplex familjare) jane me madhesi rreth 43-78 m² dhe ato kane dy dhoma, dy banjo dhe nje ballkon. Dhomat familjare “family A” kane nje siperfaqe prej 39-47m² dhe kane dy dhoma gjumi dhe nje banjo dhe ballkon. Dhomat familjare “family B” jane 47-64 m² dhe kane dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All inclusive – mengjes, mengjes i vone, dreke dhe darke (vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit). 

Hoteli ka nje restorant kryesor “La Gare Restaurant”, nje pastiçeri “Pullman Patisserie”, 4 restorante à la carte ku mund te shijoni nje larmi gatimesh dhe te zbuloni shije te reja ( nga kuzhina turke, kuzhina italiane, restorant peshku, kuzhina e Lindjes se Larget ), 7 bare Lobby Bar, Cuna Lobby Bar, Tower Bar, Beach Bar, Infinity Bar, Amphi Bar dhe Disco Bar.

Sport & Argëtim

Çdo mbremje ne plazh, nje grup animatoresh do te paraqesin shfaqje te pergatitura posaçerisht dhe programe argetuese, duke ofruar nje pamje mahnitese e detit nen driten e henes.

Hoteli ofron per mysafiret: pishine e hapur, pishine me rreshqitese, pishine per femije, pishine e brendshme, pishine e brendshme per femije, park ujor per te rritur, park ujor per femije, shah, shigjeta, qender fintess, lojera me letra, te gjitha animacionet ne pishine dhe ne plazh, gjimnastike uji, zumba, joga, etj. 

Banje turke (hamami), sauna, palester, banje me avull.

Per femijet ka gjithashtu mini klub, animacione dhe bufe per femije ne restorantin kryesor.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI