Litore Resort Hotel & Spa

Litore Resort Hotel & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Litore Resort Hotel & Spa ndodhet rreth 35 km nga qendra e Alanias  dhe rreth 105 km nga qendra e Antalias.

Hoteli eshte hapur ne vitin 2015 dhe ze nje siperfaqe prej 15,000 m².

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli ka plazhin e tij 150m te gjere. Perdorimi i cadrave dhe karrigeve ne shesh eshte falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 95 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli perbehet nga nje ndertese gjashte kateshe dhe ofron 259 njesi akomodimi, te gjitha kane ajer te kondicionuar, TV LCD satelitor, internet Wi-Fi, kasaforte, mini bar, tharese flokesh. 

Dhoma standarde eshte me madhesi 32-36 m² dhe mund te kene pamje nga deti ose kopshti.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All inclusive – mengjes, mengjes i vone, dreke dhe darke (vete-sherbim – zgjedhja e disa pjatave sipas rregullave te hotelit). 

Perveç restorantit kryesor, hoteli gjithashtu ofron 4 restorante a ‘la carte. Te ftuar kane gjithashtu ne dispozicion 6 bare: Lobby & Terrace Bar, Lounge Bar, Service Bar, Pool Bar, Beach Bar dhe Disco Bar.

Koncepti perfshin snacks, çaj, kafe, embelsira, pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale ne kohe te caktuara te dites.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te shumta argetimi per te rriturit dhe femijet.
Ka pishina te mbyllura per te rritur dhe femije, pishina te hapura per te rritur dhe femije, park ujor, pingpong, volejboll plazhi, gjuajtje me hark, gjimnastike, vaterpol, bowling, pilates, animacion, disko, Wi-Fi internet, mini biblioteke, mini golf.

Qender fitnesi, banje turke, sauna, banje me avull, dhome relaksimi.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI