Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

Alan Xafira Deluxe Resort & Spa – 5 *****

Rreth Hotelit :

Alan Xafira Deluxe Resort & Spa me 5 yje ndodhet ne zonen e bukur te Avsallar, 500 metra nga plazhi privat. Hoteli ka kopshte dhe pishina te mrekullueshme te rrethuara me peme. 

Ne kete hotel jane krijuar kushte te shkelqyera per nje qendrim te rehatshem.

Hoteli eshte ndertuar ne 2014, me nje siperfaqe totale prej 45,000 metra katrore.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi privat i hotelit ndodhet 500 metra nga hoteli.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 100 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli ka 817 dhoma dhe te gjitha dhomat kane ajer te kondicionuar, telefon, telefon ne dush, tapet, kasaforte, tharese flokesh, tv satelitor, ballkon, mini bar, tualet me te gjithe aksesoret e nevojshem.

Kategorite e dhomave jane Superior Standard, Familjare Superiore, Vila Familjare dhe King Suite.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte All Inclusive – mengjesi, dreka dhe darka ne forme bufeje. Snacks, kafe/çaj dhe biskota,  ne kohe te caktuar te dites. 

Restorantet e hotelit sherbejne pjata te shijshme italiane, turke dhe ushqim deti. Baret e hotelit ofrojne pije freskuese dhe vakte te shijshme.

Sport & Argëtim

Xafira Deluxe Resort ofron nje mori aktivitetesh argetuese, pajisje te shkelqyera sportive, hoteli ofron dy pishina te hapura, nje pishine te veçante per te vegjlit, nje park ujor plot rreshqitese, ekziston nje klub per femije i mbikeqyrur per te mbajtur anetaret me te rinj te familjes tuaj te zene.

Art fitness centre e pajisur me te gjitha makinat me te fundit te ushtrimeve kardio, fusha tenisi dhe nje fushe futbolli me pamje nga deti. 

Ju keni gjithashtu edhe sherbimin e plote spa, qe ofron nje sere trajtimesh dhe masazhesh.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI