Quattro Beach Spa & Resort

Quattro Beach Spa & Resort – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

►Quattro Beach Spa & Resort 5* , Alania , All Inclusive 

 • 4 – 10 Qershor 638
 • 2 – 8 Korrik 716
 • 3 – 9 Gusht 736

Rreth Hotelit :

Quattro Beach Spa & Resort eshte nje hotel elegant, modern i cili per here te pare hapi dyert per mysafiret ne Prill te vitit 2014 dhe ofron mikpritjen me te mire ne zone.

Quattro Beach Spa & Resort ndodhet vetem 12 km nga Alanya, i famshem per natyren e tij madheshtore, jeten e gjalle te nates, monumentet historike dhe zonat e pazarit. 

Sistemi Ultra All Inclusive do t’ju lejoje te shijoni nje qendrim te rehatshem dhe t’i ktheni ne realitet te gjitha endrrat tuaja te pushimeve.

Stafi miqesor i Quattro Beach Spa & Resort do te jete gjithmone i lumtur t’ju ndihmoje ne zgjidhjen e pyetjeve qe mund te keni. 

Sa larg është plazhi më i afërt?

Sherbimi i plazhit eshte i organizuar ne menyre qe te krijoje nje mjedis te klasit te pare per nje pushim te paharrueshem. 

Plazhi, i cili eshte vleresuar me Flamurin e Kalter, eshte i pajisur me shezllone dhe çadra per plazh, ku njerezit e trajnuar posaçerisht monitorojne sigurine e mysafireve. 

Nje plazh i gjere, i paster, me rere, nje skele e gjere – nje vend i klasit te pare, ku ju mund te shijoni rehat diellin e veres dhe te perdorni sherbimet e pakufizuara te Hotel Quattro Beach Spa & Resort!

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 110 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Quattro Beach Spa & Resort ju ofron 438 dhoma te dekoruara ne menyre elegante, komode dhe te pastra.

Secila dhome eshte e projektuar ne persosmeri per te ofruar komoditetin e fundit. Çdo dhome ka nje ballkon dhe komoditetet qe plotesojne kerkesat tuaja.  

Secila prej te cilave eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, Wi-Fi falas, frigorifer, telefon, set per kafe / çaji, kasaforte ne dhome, tavoline dhe nje TV satelitor.  

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive.

Restoranti kryesor i hotelit, ofron gatime te pergatitura shijshem te kuzhines turke dhe nderkombetare ne nje forme bufe.

Restorantet A’la Carte te hotelit sherbejne pjatat me te mira italiane dhe meksikane dhe me nje larmi te gjere te prodhimeve te detit. 

Sport & Argëtim

Programe argetuese gjate dites dhe ne mbremje.

Hoteli i sherben mysafireve me pishinat e tij te mrekullueshme si brenda ashtu edhe ne natyre. Aquapark ofron 6 rreshqitese, ku te rriturit dhe femijet kane pjeset e tyre te argetimit.

Xhakuzi (ne pishinen kryesore), Palester, sauna, banje turke, dhome me avull, dhome relaksimi, sporte ujore (me pagese).

Qendra spa e hotelit u ofron vizitoreve masazhe tajlandeze, balineze, ajurvedike dhe shiatsu.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI