Kirman Sidera Luxury Spa

Kirman Sidera Luxury Spa – 5 *****

OFERTAT E HOTELIT – REFERENCIALE

► Kirman Sidera Luxury & Spa 5* , Alania , Ultra All Inclusive

 • 4 – 10 Qershor 694
 • 2 – 8 Korrik 804
 • 3 – 9 Gusht 864

Rreth Hotelit :

Resorti luksoz Kirman Sidera Luxury & Spa me 5 yje, eshte vendosur ne nje nga brigjet me te mira te quajtur Karaburun midis Alanya dhe Manavgat, dhe u premton mysafireve nje pushim te paharrueshem.

Hoteli eshte i ndertuar ne perputhje me standardet e cilesise se grupit Kirman, dhe ndodhet 23 km nga Manavgat, 37 km nga Alanya.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi privat me rere (vija e pare bregdetare). Hotelit eshte i certifikuar me Flamurin Blu, duke treguar pastertine e bregdetit dhe ujerave.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 85 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Kirman Sidera Luxury Spa ka 398 dhoma (950 shtreter), nga te cilat:

– 380 dhoma standarde (maks 2 + 2, 266 dhoma me pamje nga deti)

– 18 dhoma familjare (maks 5 persona). Me dy dhoma. Te gjitha dhomat me pamje nga deti

– 5 dhoma per personat me aftesi te kufizuara

Dhomat jane te pajisura me ballkon, dush, vaske, telefon ne dhome dhe ne tualet, krevate per bebe, kasaforte(me pagese), tualet, tharese flokesh, Tv satelitor, tapet, ajer te kondicionuar qendror, mini bar.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive – mengjesi, dreka dhe darka ne forme bufeje. Snacks, kafe/çaj dhe biskota,  ne kohe te caktuar te dites. 

Ju mund te shijoni kuzhinat mesdhetare dhe osmane ne restorantet A’la carte.  Gjithashtu hoteli ka 6 bare: Pool Bar, Snack Bar, Lobby Bar, Pergola Bar, Disco Bar, Restaurant Bar.

Sport & Argëtim

Nje pishine te hapur me nje siperfaqe prej 900 m2 dhe  1.5 metra e thelle, pishine te brendshme me nje siperfaqe prej 80 m2 dhe 1.5 metra e thelle, 4 rreshqitese uji, disko e brendshme, animacione: programet ditore dhe mbremje.

Sauna turke, tenis gjate dites, pingpong, basketboll, palester, shigjetat, volejboll plazhi, mini futboll, etj.

Mini-klubi per femije te moshes 4-12 vjeç eshte i hapur nga ora 10:00 deri ne 12:00 dhe nga 15:00 deri ne 17:30, dado, pishine per femije me nje siperfaqe prej 50 metra katrore, nje thellesi prej 0.5 metrash dhe shesh lojerash per femijet.

FACILITETET

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports

FOTO NGA KLIENTET TANE

CFARE THONE KLIENTET TANE

Milena Selimi@MilenaSelimi
Read More
Sherbim perfekt, te sjellshem,te shpejt dhe shum professional. U ndjeva shume mire nga ky sherbim⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Arjani Ani@ArjaniAni
Read More
E sugjeroj kete agjensi ka cmime fantastike dhe sherbimi eshte i mrekullueshem 🙂 vazhdo keshtu jeni me te miret!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bledar Kola@BledarKola
Read More
Agjensia me e lire dhe me e mire me staf sh te sjellshem dhe gati te ndihmojne per cdo problem. Jua sygjeroj te gjithve. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Gerald Lulja@GeraldLulja
Read More
The prices are quite cheap and the service is very fast and precise . yet the best agency in Albania ! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Lorens Hoxha@LorensHoxha
Read More
Best Agency with very good prices to travel all around the world. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DonaldTafilaj@DonaldTafilaj
Read More
It is a serious agency, always in readiness for any kind of assistance and support. I have found some of the most economic flights within their office. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Durim Kingji @DurimKingji
Read More
Sherbim shum cilesor dhe cmime te arsyeshme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kledi Gjeci@KlediGjeci
Read More
Shum korrekt dhe serioz . Kenaqesi te udhetojme me ju. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Evi Gribizi@EviGribizi
Read More
Une personalisht nuk kam udhetuar por kam nje feedback super per kete kompani , komunikon dhe mer pergjigje ne kohe reale.jeni me te miret.udhetoni me Hima Travel.
Thabjan Xhota@ThabjanXhota
Read More
Agjenci Serioze me staf serioz dhe te pa pertueshem ne cdo pergjigje,sqarim dhe detaj. Personalisht mbeta shum i impresionuar nga Hima Travel. Ju pergezoj.
Previous
Next

INFORMACION SPECIAL

Kujdes ! Validiteti i pashportes tuaj duhet te jete 6 muaj i vlefshem nga data e nisjes , per hyrjen ne Turqi !

Kujdes ! Check in ne hotel behet ne oren 12 :00-14:00 , Ndersa Check Out -Ne oren 12:00

KONTAKTO TANI

Na kontaktoni tek Chati me poshte ne Whatsapp

Ose ne numrin tone te telefonit : +355-069-79-15-513

Nese ju pelqen cfare lexuat ju mund ta shperndani. Na Ndihmoni !

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Hima travel Logo

Hima Travel & Tours

Agjensi Udhetimi & Turistike

10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. 16,000+ Kliente na besojne per udhetimet e tyre cdo vit.

Pushime Verore ne Side

Destinacionet me te preferuara ne TURQI